Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 19 eves srac vagyok, van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 eves srac vagyok, van egy lany akinek mar van baratja, ez nem lenne gond mert vele meg ugy ahogy elbirnek de van egy masik srac aki ugyancsak nyomul ra, nem tudom mit tegyek, hogy belem szeressen, elfogadnek egy par jotanacsot?

Figyelt kérdés
ugy vettem eszre hogy kedvel a csaj , de megis amikor suliba vagyunk es megjelenik a masik srac egybol hozza szalad ,es a srac egyfolytaban olelgeti ,hogy rohadna le a keze :D
2008. ápr. 1. 14:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hat igen lanyok kerulnek olyan helyzetbe h nem tudjak h melyiket is... jomagam is voltam ilyen helyzetben. Mondjuk en a ket szek kozul a foldre csucsultem nem voltam olyan szerencses... mint az elottem hozzaszolo. azota igyekszem ilyen helyzetbe nem kerulni... de ezt neha nem lehet kontrollalni... van olyan amikor egyutt vagy vkivel azt hiszed h szereted ill meg vagy gyozodve rola h igy van, es egyszercsak hirtelen felbukkan vki. nem keresed, meg nem is gondolsz vki masra csak ugy adodik. es ugyanugy mint te az az illeto hoditio hadjaratot indit es a kisertes nagy es rajon a lany belulrol h igenis ehhez az uj hoditohoz jobban vonzodik... meg szereted a masikat akivel vagy meg tiszteled. de a vagy, amikor bizsereg a tested, alig varod h beszeljetek az mar az uj hoditoval van. Ilyenkor ido kell mig letisztazodik a lanyban a dolog. szerintem hoditsad tovabb a lanyt mert lehet h siker lesz a vegen. azert irom ezt mert en megfogatdam soha de soha tobbet nem kerulok ilyen helyzetben es pont ilyen helyzetbe kerultem masfel honapja... es en ugyanugy dilemmazom... de az uj hodito mellett fogok donteni... hidd el az ido megadja a valaszt... nekem kellett ez a masfel honap h letisztazzam magamban az erzeseket a pro contrat a vagyat... mivel egyszer megegettem a kezem meg egyszer nem szeretnem... ez most eleg morbidul hangzik tudom de ez van...
2008. ápr. 2. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
nagyon szepen koszi mindenkinek ,mostmar el tudok indulni asszem valamerre,de hogy hova erkezek azt meg nem tudom :)
2008. ápr. 2. 21:41
 13/13 anonim ***** válasza:
lehet kicsit szégyell téged a világ előtt , vagy a másik pasinak job ba hire a suliban
2008. jún. 29. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!