Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Egy 22 éves srác szereth...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Egy 22 éves srác szerethet egy 14 éves lányt szerelemből? Attól függetlenül hogy párkapcsolatban él?

Figyelt kérdés
2012. jan. 14. 23:32
1 2
 11/16 anonim válasza:
15 éves leszek és szerelmes vagyok egy 22 éves fiúba és úgy érzem, hogy ő is vonzódik irántam. Ez nem pedofília még szerintem... Mert már egy 15 éves lány is lehet jóval érettebb kortársainál és egy 22 éves fiú pedig lehet olyan agyilag mint egy 17 éves. Ha a szülők megengedik akkor működhet a kapcsolat.
2012. jan. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
NEM EGYELTALÁN NEM -.- felnőtt gyerekkel nem lehet főleg ha ekkora a korkölömbség
2012. jan. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

én simán lennék:D de csak ha cukor

f18

2012. jan. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Horváth Kristóf válasza:
erre csak annyit hogy: [link]
2012. jan. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
hülye naiv kis ribanc
2012. máj. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

persze hogy szeretheti, mert könnyebb kihasználni, naívabb

van egy ismerősöm (lány) akinek 14 évesen vette el a szüzességét egy 25 éves krapek ráadásul undorítóan kihasználta és szinte "felkínálta" a haverjainak is

aki 22 évesn 14 éves kislányokra bukik azzal valami nagyon nagy baj van hidd el

más az mikor egy 24 és egy 32 éves van együtt pedig hát ugyanakkora a korkülönbség...érted remélem mit akarok modnani

2013. ápr. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!