Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális, hogy undorodom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy undorodom a testesebb férfiaktól?

Figyelt kérdés
Pár éve jártam egy fiúval, aki aranyos volt, viszont nem annyira jött be, de gondoltam nem hordhatom fönn annyira az orromat, hogy nem járok vele ha már jól elvagyunk. Aztán az lett a vége, hogy megundorodtam tőle, a testétől, és nagyon csúnyán szakítottam vele. Nem volt kövér, csak egy kicsi súlyfeleslege volt. Utána jártam egy szálkás fiúval, ő bejött, úgyhogy nem vagyok leszbi vagy ilyesmi. De most azt érzem, hogy csak olyan fiúba tudnék beleszeretni, aki túl magasra teszi a lécet és minimum egy topmodellnek vagy futóbajnoknak kéne lennie. Ez nem oké így szerintem. Veletek volt már ilyen?
2012. jan. 19. 23:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát én is ilyen vagyok csak én fiú vagyok :))


Nagyon nehéz barátnőt találnom mert kemény szűrést rendezek minden egyes ismerkedéskor


1.Legyen nagyon jó testalakja és cuki feje...

Ha ez nincs esélytelen

Ha ez van akkor lépek tovább

2.Legyen írtó cuki feje...

Ha ez nincs esélytelen

Ha ez van akkor lépek tovább

3.Legyen nagyon jó lelke és legyen humoros és cuki hangú

Ha ezek közül nincs meg az egyik akkor ez esélytelen

Ha ezek vannak akkor lépek tovább

4.Összejövök vele :))


De komolyan nálam a magasság is számít

Ha 162-4 cm-nél alacsonyabb akkor esélytelen

Ha 55-56 kg-nál nagyobb akkor esélytelen

Ha 45-48 kg-nál alacsonyabb akkor esélytelen


Gondoljatok bele,ha ezek mind megvannak akkor szerinted 10-ből hány lánynál lesz viszonszeretés ?


21 Éves sznob k'csög fiatal srác vagyok és ezidáig egy komolyabb barátnőm volt akiben minden meg volt... :((


Próbálom lejjebb adni az igényeimet de nem megy :(

2012. jan. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

(9-es te nagyon rossz helyen élhetsz Svédországban, mert elvileg a svéd nők a legszebbek. Nem tudom, ez mennyire igaz, de hogy jól öltöznek az biztos.)


Én megértelek. Nem mondom, hogy undorodom de egyáltalán nem vonz. Sőt, nekem az izom legalább annyira nem tetszik, mint a zsír.

A vékony, csontos fiúkat szeretem. Magamtól is elvárom, hogy tartsam a 45 kilót, hiába mondják sokan, hogy túl sovány vagyok.

Ez van, ez tetszik. Nem én döntöm el, mit találok vonzónak is mi vált ki undort belőlem.

2012. jan. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

00:19-es vagyok


Én 187 cm-es 78 kg-os ,öltözékben igen igényes és divatos vagyok.

3 éve kondizom,porok minden nélkül,szálkás eléggé a testalkatom

Humorérzékem nagyon jó

Kedves is vagyok

És nagyon jólelkű


Viszont nem vagyok pénzéhes SZNOB csak vannak igényeim :D

2012. jan. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

ma 00:18

Igen, jönnek a magyarázatok...

2012. jan. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

(9-es te nagyon rossz helyen élhetsz Svédországban, mert elvileg a svéd nők a legszebbek. Nem tudom, ez mennyire igaz, de hogy jól öltöznek az biztos.)


Hát egyáltalán nem igaz. A jól öltözködésröl meg hát, nekem nem tetszik.

2012. jan. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok ezzel..:/ Azért van egy reális képem magamról, közel sem tartom magam tökéletesnek. Viszont én is ismertem tényleg rendes, de duci fiúkat. De leráztam őket. Most biztosan hülye válogatós libának tűnök, de annyira nem voltak számomra vonzóak, hogy nem ment. Engem ez zavart, és ezt tényleg nem lehet befolyásolni, pedig szeretnék túllépni ezen, hogy ennyire nagy hatással legyen. És nagyon rosszul esik. De nekem is bejött nagyon egy srác, aki tök normál testalkatú volt, viszont már 21 éves korához képest már látszott, hogy elkezdett kopaszodni. De ez engem nem igazán érdekelt. Kinek a pap, kinek a papné.
2012. jan. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Normális, de változhat a hozzáállásod.

És mindig a karcsú lányokat kedveltem. Mégis bele szerettem egy lányba, akin van egy kis plusz. Nem kövér, de a korábbi ideálomnál vastagabb.

Viszont olyan szinten vonzódom hozzá, hogy most már a nagyon vékony lányok taszítanak.

2012. jan. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Gloria92 ***** válasza:
Nem gáz. Nem kötelező testes pasit választanod. Nekem sem jöttek be, amíg nem találkoztam a mostani barátommal. Még soha senkivel nem illettem így össze szexuálisan, mint vele, imádom a testét, pedig egyáltalán nem vékony. Amíg nem találod meg az igazit érdekelni fog a külseje, nincs ezzel semmi baj.
2012. jan. 20. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanúgy normális, mint ahogy sok férfi nem szereti a testesebb nőket. Vagy mint az, hogy van, aki a soványakat nem szereti. Jól mondtad, ez nem olyan dolog, amit befolyásolni tudsz.

Emiatt ne érezd magad rosszul, egy kapcsolatban a testi vonzalom is nagyon fontos. Ez még nem azt jelenti, hogy az nem izgat, mi van a fejében! A belső is biztos számít neked, és gondolom csak azért, mert atléta alkat, még nem fogsz akárkivel összejönni...

2012. jan. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!