Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindig éreztétek, ha szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig éreztétek, ha szerelmesek vagytok?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy ez hülyén hangzik, de tényleg érdekel. Beszélgettünk erről párommal, még viszonylag friss a kapcsolatunk azt érzem, hogy szeretem és hogy nem tudnám nélküle elképzelni, de még nem vagyon szerelmes. És nekem amugy is nehezemre esik kimutatni az érzéseimet, nem vagyok egy érzelgős nő, csak akkor mondom ha már tényleg őrülten szeretem. Azt mondta ő azt látja rajtam, hogy nem vagyok szerelmes!

Én igazából nem is tudom, hogy voltam-e valaha is. Amikor azt éreztem, hogy az voltam utólag kiderült, hogy tulértékeltem azt az érzést és nem is volt az. Ő azt mondta, ha az vagyok/lettem volna azt érzi ember, nem utólag hanem akkor akkor amikor ott van mellette a szeretett fél. És ő már érzett ilyet.

Mit gondoltok erről?


2011. jún. 28. 00:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is utólag jöttem rá, hogy nem minden szerelem volt szerelem. De most hogy TÉNYLEG szerelmes vagyok, tudom hogy az vagyok, és hogy melyik volt még tényleg szerelem.
2011. jún. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt akarom, hogy ragadjon el a hév, hogy lebegj a mámortól, fakadj dalra, lejts dervis táncot. Légy eszelősen boldog, vagy legalább légy rá nyitott. (...) A szerelem szenvedély, megszállottság, mely nélkül nem lehet élni. Légy fülig szerelmes, olyat találj, akit őrülten szeretsz, és aki ezt viszonozza. (...) Ha szerelem nélkül mész végig az úton, akkor egyáltalán nem is éltél.


Ha eljön Joe Black c. film


hát úgy ezt...:)

2011. jún. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

utolsó ! Ez szép volt !! :) Mennyire szeretem azt a filmet ..!!


Fiú vagy am v lány ? hány éves ?

2011. jún. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lány vagyok.:)
2011. jún. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ja, és 22. Bocs, csak már nem látok ilyen későn.

Gondolom te is lány vagy...:)

2011. jún. 28. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
no igen szintén lán ..mindketten meglepődnénk ha egy fiúval lehetne ilyenről intellektualizálni ..ehh :P
2011. jún. 28. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én 26 am .:)
2011. jún. 28. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Naja...


De azért volt bennem egy kicsi remény, mi tagadás:D:)


Na de hát ez van. Örök álmodozó vagyok.


Jó éjszakát.:)

2011. jún. 28. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!