Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova lettek a 17-24 év közötti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova lettek a 17-24 év közötti normális lányok akik komoly kapcsolatot szeretnének egy normális kedves sráccal? Mostanában a bunkó fiúk a megnyerőbbek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 26. 20:43
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
ezen ne akadj fel ennyire nem vagy rokkant mert nincs pasid,de ha mégis rokkant vagy akkor bocsi.:D
2012. jan. 26. 21:04
 12/26 anonim ***** válasza:
nem azt mondom hogy rokkant vagy csak hogy a normáliska többség foglalt persze mint mindenből ebből is van kivétel
2012. jan. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
éreztem én hogy pár nő kifog akadni a hozzászólásodon :D
2012. jan. 26. 21:10
 14/26 anonim ***** válasza:

Vannak normális lányok :) Az én köreimben legalábbis.

17/F

2012. jan. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Őszintén megmondom nem tudom. Amíg kedves voltam, figyelmes, udvarias, addig tojtak rám. Most, hogy kezdtem úgy érezni, ha ez kell nekik, akkor sz@rok az egészre, csipkelődök, szexuális utalásokat teszek, kétértelműen beszélek, kétségeket hagyok bennük, vagy úgy csinálok, mintha nem is érdekelnének, azóta csak úgy kapom a bókokat, milyen jó fej, jó humorú srác vagyok. Hiába sírnak rendes fiú után, tojnak a fejükre, mert az unalmas. Fogadd el, aztán változtass te is.


19F

2012. jan. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
A gimiben azon ment a verseny, hogy ki veszíti el hamarabb a szüzességét, a főiskolán meg azon, hogy kit tud gazdagabb hapsit fogni magának. Online nagyon gyönyörű dolgokat olvasok a kedves és jóérzésű lányokról, csak sajnos amit a saját szememmel látok, az sehol nem igazolja vissza ezt a sok handabandát. Ja és igen, természetesen minél gennyesebb alak valaki, annál nyerőbb. A gimis osztályom felét valami olyan muki dugta végig, aki most sitten ül, szóval nem is ragoznám tovább a dolgot.
2012. jan. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Nem igazán szeretném ezt elfogadni.Amúgy is most egy életen át játsszam el hogy bunkó vagyok,úgyse menne sokáig.Amelyik lánynak ez tetszik az nem ép barátnő típus,őket én is fel tudom szedni diszkóban de nem szeretnék ilyen lánnyal járni.
2012. jan. 26. 21:16
 18/26 anonim ***** válasza:
Ne legyenek illúzióid. Csak kiszúrsz magaddal.
2012. jan. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Félre érted, ne bunkó legyél, ne sértegesd őket, csak csináld azt amit írtam. Megsérteni ne sértsd meg őket. De ha állandóan csak bókolsz, akkor előbb utóbb úgy is csak az lesz, hogy lekoptatnak, mert hogy unalmas vagy. Egyébként meg hidd el, nem kell ezt eljátszani. Jönni fog az, ha kicsit is lazábban veszed a dolgot, és nem görcsölsz rá.


Viszont fontos, hogy érdeklődj is utánuk de mértékkel. Ne fuss utánuk, de azért érezzék, hogy számítanak neked.


21:11-es voltam.

2012. jan. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
laza vagyok,a diszkóban is így csajozok de azt a lányt aki - 10 fokban is topban és miniszoknyában van nem tudom elképzelni mint a barátnőm ők egy teljesen más dologra jók.:D
2012. jan. 26. 21:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!