Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova lettek a 17-24 év közötti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova lettek a 17-24 év közötti normális lányok akik komoly kapcsolatot szeretnének egy normális kedves sráccal? Mostanában a bunkó fiúk a megnyerőbbek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 26. 20:43
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Azért ez nem biztos. Hidd el, sokan közülük, csak azért öltöznek így, mert tetszeni akarnak. Velem is előfordult már, hogy az volt az 1. benyomásom 1 lányról, hogy másra nem való, mint megdugni, de aztán minél jobban megismertem, rá kellett jöjjek, hogy (örömömre) egy teljesen normális csajt ismertem meg benne, aki koránt sem olyan, mint amilyennek elsőre tűnt.


21:11-es voltam megint.

2012. jan. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Én egy 19 éves lány vagyok, és egy komoly kapcsolatot szeretnék egy normális, kedves sráccal.

A bunkó pasikat meg messze elkerülöm.

2012. jan. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 Mentifantezsvér ***** válasza:
a bunkó fiuk téves...attol mert valaki ilyen az emberek nagyrészével belül nemfeltétlen romlott..:D sőt...ismerek olyan "bunkót" aki külömb bármelyik "jófiunál" és több emberiség is szorult belé mint az emberek 80% ba..:D tehát ennyit a bunkókról ;)
2012. jan. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
A beteg feminista világ mege(te)tte őket!Vannak k.rvák meg van a szabadság!Ha van is normális lány akkor a barátnői leoltják,ha még szerelmes is lesz és együtt vagytok a feminista világ és a média ereje akkoris erősebb.Már benne van az ördögi körben,dolgoznia kell!Az egyetlen aki megmentheti az a "lovagja",de ha ezt megteszed akkor meg értéktelennek érzi magát munka nélkül és a kör kezdődik előröl!A gond nem a nőkkel van,a nő mindig is befolyásolható volt,most meg aztán nyomatják ezerrel a baj a feminizmussal van!Elférfiasodnak!Így aztán lehetnek akármilyen szépek,tehetnek bármit,hogy felhívják a férfiak figyelmét,a kisugárzás megváltozik és bizony ez az ami olyan nagyon fontos mindkét nemnek!Nem egészséges,ha egy nő(mondjon bármit is egy férfi)saját magát emeli piedesztálra és még várja a lovagokat is szerintem!A női emancipáció borította fel ezeket a szerepeket,de ebben is látszik a nő jelleme,hogy amikor a kisújjadat nyújtod az egész karod kell:Női emancipációt akartak és feminizmus lett.Felborult szerepekkel nehéz kivitelezni a nő és férfi párkapcsolatát.Mert egy ilyen kapcsolatban kinek mi is lenne a dolga?
2012. jan. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
De hallottam már róla,hogy vannak normálisak is:)
2012. jan. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

És ez lehet az a pont mikor egy srác rájön h a lányok nagy része csak arra jó mert egyik nagyobb rib*nc mint a másik... De ha kapcsolatot akar akkor bajban van mert nehéz rátalálni az erre alkalmas lányokra.

Én 17 vagyok és a visszajelzések alapján normális. Utálom a bunkó fiúkat, semmi megnyerő nincs bennük. Hajrá...

2012. febr. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!