Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randiként pizzázni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randiként pizzázni megyünk, ciki ha mondjuk én kézzel eszem a pizzát? Vagy jobb ha villával?

Figyelt kérdés
2009. máj. 30. 20:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

utolsó elötti válaszolónak:

én például lány vagyok...merek enni fiúk elött, de valamikor nem. Helyzettől függ. ennek az a legnagyobb oka hogy a lányok ha esznek valamit, akkor félnek hogy valami bemegy a fog közé, vagy a szád szélén....:Dez ilyen rögzött szokás..nem tudom...:S

Kérdezőnek: lányként mondom hogy én például nem nagyon szoktam figyelni hogy éppen neked hogy esik jól. Ha közelebb álltok egymáshoz akkor megenedhetsz magadnak ilyen kézzel evős ,ódszert. Ha nem akkor számíthatsz rá hogy a csaj minden egyes pillanatot figyel, "első benyomás" néven ami igaz de sokszor már túl "vérre menő"

2009. jún. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

előző:D:Da helyesírást ne:Delfelejtettem átnézni hogy milyen betűt hagyok ki:D

>> am *módszer és nem ódszer*:D:D<<

2009. jún. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Edd úgy ahogy jólesik:D


Miért adnál mást mint ami vagy?


úgy nem fog megismerni. .:D


ha kézzel esik jól edd ugy:D

2009. aug. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!