Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nem ciki, ha 19 évesen kezdené...

Nem ciki, ha 19 évesen kezdenék el kondiba járni és a nálam fiatalabbak már jobb fizikumúak (és izmosabbak)? Még nem késő elkezdeni?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, nem sportolok, csak régen teniszeztem (kb. 10 éve) és nem is tesizek. Már elegem van ebből és a testemmel sem vagyok teljesen megelégedve, ezért gondoltam arra, hogy már valamit kellene csinálnom.
2008. nov. 28. 15:52
1 2
 1/11 anonim válasza:
72%

Nem az, hogy ciki, de igazán sportolhatnál. A szervezetnek szüksége van a mozgásra, ha nem mozogsz könnyebben lebetegedhetsz, és ne soroljam...

Az már jó, ha elkezdessz végre sportolni, erősítsd az izmaid, mert az hasznos! Mozgásra mindenképp szükség van, csak sokán lusták erre. Sportolj és ezzel még az alakod is szebb lesz! Karcsúbb, formásabb leszel, meglásd. :)

2008. nov. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
85%
Dehogy ciki ahova én járok fitness terembe, mamák vannak ott XD jó persze vannak 17-18 évesek is (velem egyidősek) :D de ha nekik nem ciki akkor nekünk fiataloknak miért lenne? kérdem én :P
2008. nov. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
90%
dehogy! vágj bele nyugodtan menj el. egyáltalán nem ciki! sok sikert!
2008. nov. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%

Valaki itt nemrég 43 évesen kérdezte ezt.

Azóta már jár, rendesen.

2008. nov. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%
Azért egy sport jobb választás mert többféleképpen igénybe vesz, mintha csak lejársz gyúrni. De ha már elkezded ez is nagy lépés!
2008. nov. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%

ha sportolsz mellette nem gáz, én 15 vagyok, de kb 5 éves korom óta sportolok, gyúrni csak nemrég kezdtem, de persze most sokkal erősebb vagyok mint a nálam jóval idősebbek. csak akkor röhögm ki az ilyeneket amikor annyi nekik a sport, hogy heti 2-3 kondi, fekvenyomás aztán szia...


szóval sport, és normális edzés, nem csak strandizmok, és akkor tök ok.

2008. nov. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%

Egyáltalán nem ciki.

Sokan kétszer annyi idősek, mint te és sehogy sem néznek ki.

Ne halogasd, járj el nyugodtan. Gondolj bele. 20-25 évesen cikibb mint most ennyi idősen. :))) szóval sosem késő, de jobb minél előbb elkezdeni, mert akkor később már előbbre leszel. Na ez értelmes volt XD

2008. nov. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

En kulfoldon elek, es itt 18 ev alatt nem lehet "igazabol" elkezdeni kondizni, mivel addig fejlodesben vagy.

16 evestol van 2-szer egy heten lehetoseg kondizni jarni a fiataloknak, de edzo mellett. Itt igy vigyaznak a meg fiatalkoruakra.

Ugyhogy 19 evesen elkezdeni miert lenne keso, ne viccelj mar! Menj, iratkozz be, ha nem tetszik, akkor pedig kezdj valami mas sportba!

Jo edzest, szia!

2008. nov. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ez a kérdér már jó ideje foglalkoztatott. Már csak el kell kezdenem.
2008. nov. 28. 21:59
 10/11 anonim válasza:
100%
Sosem késő elkezdeni sportolni. És aki 50-60évesen kezd elkezdeni pl.úszni vagy jogsit szerezni?
2012. febr. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!