Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, hogy az ember addig nem talál magának párt, míg saját magát nem szereti?

Figyelt kérdés
2012. jan. 31. 13:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
ha saját magad sem hiszed, hogy értékes vagy akkor más miért gondolná?
2012. jan. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat, sok tanulság van benne, utolsó válaszoló, pontosan így vagyok vele
2012. jan. 31. 14:18
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Akkor én életem végéig szingli maradok az tuti:)

Én örök elégedetlen vagyok magammal, nem sok párkapcsolatom volt eddig, de azokban sem éreztem magam túl jól, mert állandóan azon agyaltam, hogy elég jó legyek, megfeleljek és nem értettem, hogy mit "eszik" rajtam a srác...tiszta beteges..

Annyira belémnevelték (fölleg apu) azt, hogy ne legyek öntelt, meg elégedett semmivel sem, hogy itt üt vissza:S 20l

2012. jan. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Hát, én is eléggé sokszor elégedetlenkedek önmagammal, de mikor összejöttem a párommal, éppen mindketten jó önbizalomnak örvendtünk, ő frissen izmosodott a fél év kondizástól és meg frissen adtam le 6 kilót. Szóval épp szerettük önmagunkat is, és egymással még inkább tudjuk ezt az érzést erősíteni a másikban, azaz a párod segít önmagad is megszeretni, elfogadni, hiszen ha neki elég jó vagy, akkor csak jó lehetsz, nem? :) Ennek ellenére szoktak mélypontok lenni, mikor jön egy önutálat-hullám, de túl lehet ezen lendülni, párban még hamarabb!

Javaslom valamilyen önbizalomnövelési dolog elkezdését, és utána könnyebb lesz elhinni, hogy másnak is tetszhetsz:)

2012. jan. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Utolsó köszi a tanácsot:)
2012. jan. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben egyetértek a kérdező írásával.


Amíg magadat nem tudod szeretni, elfogadni. addig hogy várod el egy másik embertől, aki más értékrendekkel, szokásokkal rendelkezik hogy teljesen elfogadjon olyannak amilyen vagy.

2012. jan. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Én teljes mértékben egyetértek. Ha valaki nem fogadja el magát úgy ahogy van akkor nem várhassa el, hogy más majd elfogadja.Először magadat kell szeretned, utána szeretni fognak mások is!
2012. febr. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
nekem ez a bajom...
2012. febr. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Én már úgy vagyok hogy magamat rég óta gyűlölöm és ezáltal sajnos mást is, szó szerint, nem bírom elviselni az embereket. Nem bántok senkit, de nem is tűrök meg senkit.


ffi.

2012. márc. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szerintem is így van. Kell a belső nyugalom, hogy maximálisan odaadhassa magát az ember. Mi barátnőmmel egy év után szakítottunk, nyugtalan életszakaszomban vagyok, ennyi. Mondjuk ez nem is konkrétan az "önszeretet" hiánya, én értem magam nagyjából, ő annyira nem értette ezt. Igaz, ő jóval érettebb is volt. Lesz ez még így se! :o) 23/F
2012. márc. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!