Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csinálhatok rosszul?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálhatok rosszul? Hogyan ismertessem meg magam a lányokkal?

Figyelt kérdés

Kb. 186 cm magas, 68 kg-os, barna hajú, szemű, szemüveges srác vagyok, akinek nincs szerencséje a lányoknál. Kinézetemmel szerintem nincs baj, lány ismerőseim szerint helyesnek, legtöbb osztálytársam pedig izmosnak tart. Balszerencsém forrása talán az lehet, hogy a lányok kockának, magamnak valónak találnak csak azért, mert műszaki suliba járok és mert nem érdekelnek a plázacicák, nem járok diszkóba és hasonló bulikba, nem iszok és nem cigizek. A felsoroltak miatt nyilván azt hiszik, hogy egész nap itthon ülök és kockulok, pedig ez egyáltalán nem igaz. Barátaimmal hetente többször is (2-3) járunk szórakozni pl.: játékterembe léghokizni vagy csak beszélgetni egy nagyobb plázába. Önbizalmam is van, több lánnyal is ismerkedtem már neten és személyesen is, de egyikből se lett semmi. Belső tulajdonságaimmal nem hiszem, hogy gond lenne. Az iskolában én vagyok az egyik legjobb tanuló, ösztöndíjat is nyertem, de ettől függetlenül lazának mondhatom magam, elég könnyen rálehet venni király dolgokra. (voltam már hegyetmászni, barlangászni stb.) Osztálytársaim szerénynek, kedvesnek, viccesnek, őszintének tartanak, és ezt nem hiszem, hogy csak úgy mondanák. Volt egy pszichológia teszt az osztályunkról, aminek eredményeként kiderült, (a rám vonatkozó dolgokat csak én tudtam) hogy az összes kategória győztese én lettem, hatalmas különbséggel a másodikok előtt. Katekóriák: tehetség, érvényesülés, szervezés, vezetés, kedveltség. A funkció témakörben (sikeresség és hasonló dolgok) kétszerese lett a pontom a másodikéhoz képest. Én a saját részemről legfőbb erényemnek karizmámat tartom. Könnyedén beilleszkedek új társaságokba, az ismerőseim szeretnek velem beszélgetni, én pedig szeretek sokat beszélni. :)


Szóval ilyen vagyok / ilyennek látnak mások, ami szerintem egy pozitív dolog, de ennek ellenére mégsem tudok egy lánnyal se "összejönni". Nagy részük lekoptat, ha megtudja, hogy műszaki suliba járok, mielőtt megismerne.


Budapest, 16/f


2012. febr. 1. 22:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

186 cm / 68 kg nem lehet izmos.

Amúgy csak a lényeget nem írtad le.

Nem írtad le, hogy hol, kivel és miként próbálsz ismerkedni. Vagyis nem árultad el, hogy hogyan próbálod magad megismertetni a lányokkal.

Biztos, hogy túlértékeled magad, nincs reális önképed, hiszen nem izmos vagy, hanem vékony. Egy pszichológiai tesztnek erre is rá kellett volna mutatnia.

Ha lenne karizmád, akkor nem koptatnának le.

Meg kell tanulnod szerénynek lenni.

2012. febr. 2. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

#11: Annyira beképzelt nem lehetek, 32 osztálytársam közül 26 szerénynek is jellemzett engem. A kérdésemben nyilván a jó tulajdonságaimat emeltem ki, de az a probléma, hogy a lányok lekoptatnak mielőtt megismernék ezeket. Ebben nem segíthetek, mert ha én emelném ki a saját jó tulajdonságaim akkor beképzelt lennék. Így neten ez persze más, mert ti nem ismertek személyesen.


Lányokkal való ismerkedés: utcán, bevásárlóközpontban vagy tulajdonképpen akárhol, ahol látok egy értelmes, csinosabb lányt, akkor odamegyek hozzá beszélgetek kicsit, elkérem a nevét, elköszönök, majd otthon facebookon bejelölöm. Itt megy a beszélgetés, találkozás kérés. Ha idáig meg is van, egy találkozásnál tovább nem jutok.

2012. febr. 2. 15:05
 13/13 anonim ***** válasza:
Járj olyan helyre (sport, tánc, stb.) ahol viszonylag állandó a társaság. Ott szép lassan meg fognak ismerni.
2012. febr. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!