Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ki a pasi ideálotok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ki a pasi ideálotok?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdem, mert irreálisan túl nagyok az igényeitek. Még rondább lányok is visszautasítják a fiúkat.
2012. febr. 2. 16:13
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne valakinek olyan ideálja, amilyenről álmodozik? Akkor is, ha csak elképzelt marad, hiszen épp ezért csak egy ideál. Egy kevésbé előnyös külsejű csajnak is joga van álmodozni a szőke hercegről. És háát, vannak még csodák.. :)
2012. febr. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 A kérdező kommentje:

11!


A kevésbé előnyös külsejű csajnak max ahhoz van esély, hogy a szőke herceg lova segbe bässza. Ennyit a csodáról.

2012. febr. 2. 17:03
 13/47 anonim ***** válasza:
És Neked van ideálod?
2012. febr. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:

szerintem meg mindenkinek van egy "elképzelt"ideálja,mint az eddig belinkeltek,és van egy elérhető,kevésbé tökéletes ideálja,ahol csak magában meghatározza pl."barna haj,nagy,szép szemek,magas,vékony,kedves,törődő"mit tudom én,szval amire még esély is van rátalálni,nem csak Hollywoodban...

19L

2012. febr. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 A kérdező kommentje:
Van, de nekem nem valami tipikus bombázó csaj, hanem az átlagos lányokért vagyok oda. A lényeg az, hogy nekem nincs olyan irreálisan nagy igényem. Nem a érdekel a nagy mell vagy a nagy seg vagy az, hogy 50 tonna sminktől szép. Öltözködésben is átlagos lányokat csípem. Nem pedig azokat, akiknek virít a fél valaguk a miniszoknya alatt. Az olyanokat max azért nézzem, mert ők gyakran felidegesítenek.
2012. febr. 2. 17:20
 16/47 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, mit takar pontosan az az "átlagos"?

Amugy olyan nem jó szó ez, hogy átlag, hiszen nincs két egyforma ember, mindenki különleges.

Tudom, hogy arra a kategóriára gondolsz, amiből, mondjuk ki, 12 egy tucat, de az csak a látszat.. :P

2012. febr. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 A kérdező kommentje:
Hogy ha a lenti szövegrészt is elolvasod, akkor abból ki tudod következtetni.
2012. febr. 2. 17:37
 18/47 anonim ***** válasza:

Szóval, nincs semmi konkrét, csak legyen valami, ami megfog benne? :)

Ebből nekem legalábbis ez jött le....

2012. febr. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 A kérdező kommentje:
Igen. Telitalálat.
2012. febr. 2. 18:42
 20/47 anonim ***** válasza:
#5 ... JÓFÉLE !!!! :D:D
2012. febr. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!