Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ki a pasi ideálotok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ki a pasi ideálotok?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdem, mert irreálisan túl nagyok az igényeitek. Még rondább lányok is visszautasítják a fiúkat.
2012. febr. 2. 16:13
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
Az én ideálom kb. szöges ellentétben van a jelenlegi pasimmal. Az ideál nem feltétlen jelenti azt, hogy olyan pasid is lesz. Pl. ő nekem kifejezetten bejön : [link] és mégis rövid, sötét hajú, kék szemű pasim van, akinek még pocakja is van.
2012. febr. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 KiaraMira válasza:
49%

#5 LEGJOBB! *-* Ian!!! <3

Taylor Lautner is ott van azért!! <3 ^^

2012. febr. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
Azért nincs barátnőd, mert paraszt a stílusod. Egyébként, valószínű, hogy akik neked tetszenek, azok köszönő viszonyban sincsenek azzal, amit te átlagosnak nevezel. Plusz, ha visszavennél ebből a fellengzős dumádból, és kedves, humoros lennél, még lehet, hogy sikerülne is egy helyes lányt összeszedned.
2012. febr. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:

a szőrmókos, testes metal arcokat szeretem, akik repesztenek a Harley-n.


Nekem mégis egy sportos, vékony, rövid hajú, alig szőrös pasi jutott... milyen egy világ ez!


Nekem férfi kell és nem ideálok. Ne védekezz azzal, hogy nagyok az elvárások. A szerelem nem elvárás kérdés.

22/L :P

2012. febr. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 A kérdező kommentje:

23!


Úgy látszik vak vagy vagy analfabéta. Az előbb leírtam, hogy hogyan állok az ilyesmikkel. Te könnyen beszélsz. Téged biztos egyszer sem utasítottak vissza. Sőt az is lehet, hogy te csak abból élsz, ami a bugyid alatt van. Szerinted ezek után legyek kedves, humoros? Inkább összegyűjtöm pénzt, mert csak az tudja ellensúlyozni a külsőmet. Úgyis csak arra bukik a fajtátok.


24!


Ezek után azt mondom, hogy a szerelem egy embereket butító hülyeség, ami azáltal butít, hogy elhiteti azt velünk, hogy ő létezik. Pedig valójában nem létezik.

2012. febr. 7. 09:49
 26/47 anonim ***** válasza:
soha nem mond, hogy soha
2012. febr. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim válasza:
2012. febr. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:

Az volt a kérdés, hogy ki az ideálom. Na most a reakcióidat elnézve, inkább nem is válaszolnék rá. Viszont a hozzáállásod nagyon silány, és csak a szerencsétlenségedet növeled azzal, hogy másokat megbélyegzel, magadat pedig sajnáltatod.

Minden jót!

2012. márc. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:

Szép hosszú (hát középig érő) haj, lehetőleg barna, szakáll elengedhetetlen és a barna szem a favorit :)))

Szerencsére az én Párom pont megfelel ezeknek a kritériumoknak és imááádom őt! :)


De persze ezek semmit se érnek, ha az illető egy bunkó, vagy zárkózott, "más világban élő" emberke, akivel nem értjük meg egymást!

Belső is fontos!!!


De a hosszú haj és szakáll mindenképpen kell!!! :$


egy 22 éves rocker csaj

2012. márc. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:

Nekem a Párom az ideálom. Minden megvan benne, ami kell; kedves, megértő és figyelmes velem, hűséges, őszinte, bármit meg tudok vele beszélni.

Kit érdekel, hogy fekete vagy szőke haja van-e, vagy hogy kék vagy barna szeme van? Az a fontos, hogy BELÜL az ideálom-e. A külsőn bármikor lehet változtatni, befestheti a haját, vagy növeszthet szakállt, de komolyan, mit ér a külső, ha a belseje romlott?

Egy alma is lehet szép piros kívülről, ha belül már eszik a kukacok...


25/L (6 éve párkapcsolatban, 3 éve együtt is élünk)

2012. márc. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!