Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ki a pasi ideálotok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ki a pasi ideálotok?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdem, mert irreálisan túl nagyok az igényeitek. Még rondább lányok is visszautasítják a fiúkat.
2012. febr. 2. 16:13
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:

Ideálom:


[link]


Ha én is megkapom, hogy húúú, de magasak az igényeim, akkor szívesen lereagálom azzal, hogy elmagyarázom neked, mit is jelent az a szó: ideál.

2012. márc. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:

Én értem mit akar kihozni a kérdező, és talán igazat is dnék neki. A baj az, hogy összekeveri a szezont a fazonnal, és sajnos a szó jelentése is elég szerencsétlen.

AKire azt mondjuk, hogy ideál, az a számunkra elérhetetlen külső szépséget jelenti.

Tehát én az ideálomat nem venném feleségül, de eltöltenék vele 2-3 éjszakát.

A párom nem az ideálom, viszont számomra a legszebb az összetett nézetek alapján.

A összetett nézetek alapján értem a külsőt, belsőt, öltözködést, stílust, viselkedést, illatot.

Őt bizony el is vettem feleségül.

Azért idétlen az ideál szó, mert ideál alatt az utóbbit kellene értenünk, és nem a plátói külső szépséget.


Kedves kérdező: Te kicsit összekevered a kettőt, minden sértés nélkül egy álmodozó típus lehetsz. (Nem sértésnek szántam, nehogy félreértsd, hanem a szó jó értelmében).

Egyszerűen arról van szó, hogy nem találtad még meg azt a személyt, akivel hasonlóan gondolkodtok, éreztek, tetszetek egymásnak... az az a másik feledet.

Nem kell sürgetni, és bizony ha csak ezen elmélkedsz, sosem fogod megtalálni.

Menj ki az utcára, járj nyitott szemmel, és ne félj odamenni ahhoz aki tetszik, és meginvitálni pl. egy kávéra

2012. márc. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:

nekem kifejezetten tetszik az olyan pasi, akit ha visszautasítanak nem kezd el picsogni gyk-n hogy mekkora köcsögök a nők... :D

én se voltam valami szépség 2 éve, de lefogytam eldobtam a szemüveget és állítólag álomnő lettem. Én lány létemre nem kezdtem el hisztizni, amikor visszautasított jó néhány pasi, hanem harcoltam, hogy szép legyek. Meg amúgy miért hibáztatod azokat, akiknek nem tetszel? Ha már úgy mész oda egy lányhoz, hogy ő csak átlagos akkor mégis mit vársz??? :DD Ki akar olyan pasi mellett lenni, aki mellett csak szánalmasnak, átlagosnak érzi magát az ember? Én tuti nem!

2012. márc. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:

13:37-remélem, ezt is olvasod kérdező


és ha arra vagy kíváncsi, hogy álszent r.bancok vagyunk, akiknek csak a külső számít, akkor úgy tedd fel a kérdést.

mert mivel ideált kérdeztél, mindenki leírta az ideálját. problem?

2012. márc. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:

13:30-as vagyok.

Ez inkább a 13:36-os válaszolónak szól:


Ahogy írtam, nekem is a pasim az ideálom :)) És azt is hozzá tettem, hogy hiába néz ki valaki jól, ha egy tapló bunkó! Szóval nem csak a külsőre figyelek, de nekem sajnos-nem sajnos egyfajta hajfétisem is van :D Rövid hajú pasik nem tetszenek & most miért járjak olyan pasival, akivel nem szívesen jelenek meg az utcán? :)

Nekem nagyon nagy mázlim volt, hogy megtaláltam Őt :) mert én is sokáig keresgéltem, találkoztam több "ideálommal", de nem tudtam velük beszélgetni,mert teljesen mások voltunk.. Már nem is kerestem pasit se, amikor egymásra találtunk a Szerelmemmel :))) Ennyire sose értettem meg magam egy sráccal se, nagyon hasonlít a gondolkodásunk & még külsőleg is bejövünk egymásnak. Kell ennél több?:))

2012. márc. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:

Nincs ideálom, csak dolgok amik előnyösek. Nem érdekel a hajszíne, sem a szemszíne, mert minden variáció lehet szép, szóval ezt nem szabom meg.

Viszont... Előny számomra, ha minimum 180 magas, mert én 172 vagyok, és sokszor hordok magassarkút, és a legtöbb fiút frusztrálja, ha egy nő magasabb, meg én is szeretem, ha érzem, hogy a férfi nagyobb nálam.

Előnyt élveznek az olyanok is, akik nem kigyúrtak, nem mackósak, nem pocakosak, hanem inkább átlagos, sportos alkatúak, vagy vékonyak/szálkásak. Ez eléggé számít.

Az arc teljesen mindegy, csak legyen helyes, aranyos, okos feje... És ne legyen b*zis.

Az öltözködésnél meg annyit várok el, hogy ne legyen sem díszb*zi, sem szakadt, ízléstelen nyomi.


Viszonylag lehet, hogy nagyon az igényeim. És akkor mi van? Belsőre is ugyanennyi igényem van, mint a külsőt illetően. Szeretnék végre egy udvarias, természetes, nem díszb*zi módon jóképű, okos fiút. Azt pedig megtudtam, hogy milyen az, amikor leadom a szintet, és elhatároztam, hogy soha többé nem teszem, csak olyannal kezdek, aki minden szempontból tökéletes számomra. Miért ne tehetném meg?

2012. márc. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
2012. márc. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim válasza:
39%
2012. márc. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
[link] o!
2012. márc. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:

Én az ilyen típusú pasikat kedvelem:

[link]


[link]


[link]


[link]


Sokat torodok magammal, es mindenki azt mondja, hogy jol nezek ki, elvarom, hogy a fium is torodjon magaval es jol nezzen ki!:) 15L

2012. márc. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!