Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rettegek a lányoktól, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rettegek a lányoktól, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem merek odamenni senkihez, mert túl gyáva vagyok sajnos. Régebben sokszor elküldtek, egy ideig nem próbálkoztam, és most azon kaptam magam, hogy semmi önbizalmam nincs. Mit tegyek?
2012. febr. 2. 17:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Még kevés embert ettek meg a lányok.. nyugalom..

Nem az életed múlik egy beszélgetésen -.-


F/16

2012. febr. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Engem megettek , ne kockáztass, maradj gyáva, hagy maradjon nekünk több.

Nyugi , csak vicc volt , szedd össze magad!

2012. febr. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De hogyan csináljam? Semmi önbizalmam.
2012. febr. 2. 18:01
 4/11 anonim ***** válasza:
45%

Meglátod a köszemeltet, rámarkolsz egyet a családfára, gyerünk.. elindulsz ráköszösz:


Szia! Józsi vagyok és /bár nem szoktam ilyet csinálni/ gondoltam idejövök mert nagyon tetszel és szeretnélek megismerni..


kb ennyi.. picit hárít majd, ez tuti de nem kell feladni, hozza majd magát a dolog..


16/F

2012. febr. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ne a lányok miatt legyen önbizalmad, hanem magad miatt! Kezdj el sportolni, azzal nem csak a testedet, de az önbizalmadat és a fegyelmet is fejleszted.

Hiába tanulsz be 'tuti'-nak mondott szövegeket, nem fognak működni, mert az emberek kiszúrják a bizonytalankodókat.

Ha pedig van önbizalmad, nem kell előre gyártott szöveg. A magabiztosság vonzó tulajdonság.

Fel a fejjel!

2012. febr. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
3 éve járok kondiba a testem elég jól néz ki, de önbizalmam attól még nincs :(
2012. febr. 2. 18:37
 7/11 anonim ***** válasza:

"Régebben sokszor elküldtek" mi miatt küldtek el?

Amúgy én is hasonló cipőben járok mint te, és én is sportolok!

2012. febr. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi miatt, mindegyik azt mondta nem jövök be. Eddig kb 20 csajnál próbálkoztam, de mindegyiknél régebben.
2012. febr. 2. 18:57
 9/11 anonim ***** válasza:

A sportolást nem azért írtam, hogy izmos legyél. Nekem a sport adott önbizalmat, magamból indultam ki.

Ezek szerint más kell kitalálni, hogy önbizalmad legyen. Először próbálj meg csak szóba elegyedni emberekkel (mindegy milyen nemű, vagy korú, csak az a lényeg, hogy szokd a helyzetet) Később talán úgy könnyebb lesz a lányokkal való ismerkedés.

2012. febr. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szedd össze magad.

A csajoknál sem csak a külső számít! Szeretik a magabiztos f@szikat.Én rendesen pocakos vagyok 182cm és 102kg,de most is fűzök egy gyönyörű kis tüneményt hátha...

2012. febr. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!