Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A mai világban a csöndes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban a csöndes, visszahúzódó, és kedves fiúknak már nincs is esélye a lányoknál?

Figyelt kérdés
19f
2012. febr. 6. 13:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Így állsz hozzá akkor nem is lesz.
2012. febr. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Na figyelj srác...elegem van az ilyen kérdésekből...a nők sose fognak kezdeményezni...férfinak születtünk...nekünk kell kezdeményezni. Mondok valamit. A lányok a magabiztos srácokat kedvelik....nem az olyan beszari tutyi-mutyi fiúkért vannak oda általában...(ha mégis ott már hátsó szándék is van a dologban). Lehetsz nyugodtan kedves...nem kell hogy kőbunkó legyél,de legyél magabiztos és próbálj azért a lányokkal is beszélni...de ne ilyen facebookos beszélgetésekre gondolj...annál rosszabb nincs,amikor az interneten kibeszéltek mindent,és amikor találkoztok akkor közétek jön az a bizonyos "kínos csönd"..és ha az a csönd többször is leereszkedik akkor el lettél könyvelve a csajnál és utánna nem sok esélyed lesz....


Ui: most kicsit össze-vissza írtam,de ha nem értenéd írj privátot és segítek helyretenni a szálakat..

2012. febr. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én is ilyen fiú vagyok, csak már 22 éves sajnos.
2012. febr. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Godolphin válasza:
Mindenkinek van esélye. én is jártam már csendes visszahúzódó sráccal. ha valakinek megtetszel, az a tudtodra fogja adni. és biztos lesz ilyen. addig próbáld meg az önbizalmadat erősíteni. találd meg magadban, ami érték és légy rá büszke.
2012. febr. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
2012. febr. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nincs semmi esélyed,de tényleg semmi :D

én magam is visszahúzódó vagyok,mert nulla önbizalmam van,ronda vagyok,egy csajnak se kellek,rühellem az életemet

soroljam ?:D

röviden ennyi a történet

ássad el magad,életképtelen ember leszel

2012. febr. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Mért ne lenne? Én csendes visszahúzódó vagyok még se félek semmitől. Egyszerűen ilyen vagyok. És miért kéne nekem esély bárkitől is? Főleg egy vadidegen lánytól.. nevetséges.

Aki kell nekem, arra rá startolok. Így volt ez 2 éve, és azóta van barátnőm. Semmivel se leszel több attól, hogy mindenféle kavargató csaj oda van érted. Aki szeret, az elfogad olyannak amilyen vagy, de mivel nagy részük szívtelen, ezért nem fogad el. Örülj neki, hogy ilyen vagy. Könnyebben leszűröd azt aki tényleg szeret. A többi meg nem ér semmit, nézd le őket. Egyébként is a visszahúzódó emberek 1000x megbízhatóbbak, és hűségesebbek mint a nagy felzselézett hajú villogó retro diszkópatkány, aki állandóan a középpontba van. Szánalmas egy világ ez.

2012. okt. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!