Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csinálta ezt velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta ezt velem?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit már régóta szerettem volna elhívni valahova. Tündéri, aranyos, külsőre-belsőre tökéletesnek érzem. Tényleg ritkaság az ilyen.


Csomót dumálgattam vele már, úgy éreztem, tök jó fej, tök közvetlen, de ennél több nem volt.

Aztán összeszedtem egyszer végre magam és elhívtam. Rettenetesen izgultam előtte, de megtettem. Legnagyobb meglepetésemre habozás nélkül igent mondott, tényleg rögtön beleegyezett. Kérte, hogy majd írjak rá és megbeszéljük a részeleteket. A fellegekben jártam három napig.


Azután ráírtam (természetesen nem rögtön). Olyan sokáig nem válaszolt, hogy ez alatt az idő alatt teljesen elszállt minden jókedvem és átcsapott kétségbeeésbe. Majd írt egy olyan levelet, aminek eléggé elutasítás-szaga volt. Azóta nem történt semmi.


Találkoztunk azóta és semmi nem történt.



Mondja meg nekem valaki: miért csinálta ezt? Miért ilyenek a lányok? Elhiszem, hogy nem akar velem randizni, de miért nem utasít el finoman már az elején? Elég lett volna annyit mondania, hogy "ne haragudj, a barátommal leszek egész téli szünetben" vagy valami hasonló (a lányok értenek ehhez) és nem ringatott volna tévképzetekben. Miért jó neki, hogy játszadozik velem? Vagy azt hiszitek, mind tuskók vagyunk, akiknek csak a szex számít? Három napig olyan boldog voltam, mint soha az utóbbi időkben, végig azt tervezgettem, hova viszem el korcsolyázni, miket fogok mondani, hogyan járok a kedvében, mindent elterveztem, hogy tökéletes legyen... csak erre tudtam gondolni nappal-éjszaka. Amikor már nyilvánvaló volt, hogy nem lesz semmi, teljes letargiába zuhantam, elment minden életkedvem és legszívesebben sírtam volna. Azóta is nagyjából ilyen hangulatban vagyok.

És a legjobban tudjátok mi idegesít? Amikor találkoztunk edzésen, vidám volt, mosolygott, mint mindig,csacsogott a barátnőjével... arra sem volt képes, hogy odajöjjön hozzám, hogy tisztázzuk a dolgokat. Nem várok könnyes bocsánatkérést, vagy ilyesmit, elég lett volna bármi, amivel jelzi, hogy egy kicsit is sajnálja, hogy hülyét csinált belőlem, vagy bármi, amivel meg tudná ezt egy kicsit magyarázni. De nem. Őt ez rohadtul nem érdekli, azt sem mondta, hogy húzd meg a f***om, hogy ilyen szép szólásokkal éljek. Oda se jött, le se tojt.



Elegem van ebből. Minden lány annyira marhára meg van győződve arról, hogy mi mind érzéketlen idióták vagyunk, de amikor meg egy normális, figyelmes valaki próbálkozik náluk, mindent megtesznek, hogy jól pofára ejtsék. Ezek szerint életképtelenek vagyunk? Mi a fenét kéne tennem? Talán menjek oda hozzá, és kérjem számon?


19/F


2012. febr. 8. 16:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szóval, ha jól értem..


Jól kijöttetek, a lányt elhívtad randira, habozás nélkül igent mondott és KÉRTE, hogy keresd fel őt, míg te vártál 3 napot, azzal hogy felkeresd és tisztázd a részleteket?


ha így van akkor te egy igazán nagy tuskó vagy! :D mi az hogy 3 napot vársz basszus? ez nem a csajok a csúcson.. vagy valami filmes story. akár a következő nap délutánján max estéjén tisztáznod kellett volna mindent.


basszus. tudod milyen rosszul esne nekem? elhívna a srác aki tetszik nekem randira és csak napokkal később jelentkezik, vagy szól, hogy na akkor mit szólnál ehhez vagy ahhoz.. ?


én se mutatnám ország világnak, hogy rossz kedvem van! semmi köze az embereknek ahhoz hogy pofára ejtettek.. :D

2012. febr. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

első vagyok.

azt még hozzá tenném, hogy ha habozás nélkül igent mond, akkor szerinted mennyire lehetett ő is bezsongva vagy mennyire várhatta? de teeeeeee.. 3 napig meg se említed neki. igazán nagy csalódás lehetett számára.

2012. febr. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szerintem is rögtön fel kellett volna keresned még másnap és nem három napot várni. :) Elég furcsán jön ki... én azt hinném hogy meggondoltad magad, vagy már nem tetszik az ötlet.


Hát... ha mosolyog rád meg minden... :/ Beszéld meg vele normálisan ha tudod.

2012. febr. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A kérdésedre válaszolva, nem, nem minden lány ilyen. Én személy szerint birom az ilyen pasikat, de a fene se tudja miért csinálta.

Szerintem hagyd, lehet csak a pillanat hevében mondott igent, aztán átgondolta és rájött, erre nincs szüksége.

Fel a fejjel, nem minden lány ilyen és nem ő az egyetlen a világon

22/L

2012. febr. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%
Nem ő csinált hülyét belőled, hanem te saját magadból... Nem tervezgetni kell, hanem tenni valamit. Az meg, hogy ezért még őt (és minden nőt) okolod az meg csak hab a tortán...
2012. febr. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

És mi van akkor ha mind a ketten az igaziak lennének egymásnak csak a félreértések miatt történt az egész.

Szerintem keresd fel a lányt, mond meg neki, hogy nem érted mi történt, miért gondolta meg magát. kérdezz rá, hogy nem-e amiatt történt mert későn kerested fel, ha ez a probléma, akkor mond meg neki, hogy nem akartál túlságosan nyomulósnak tűnni, ezért vártál ennyit.


ha meg azt mondja, hogy meggondolta magát, akkor nincs mit tenned. jön majd egy jobb!


de próba cseresznye.. lehet hogy csak félreértés az egész és még jóra fordulhat! próbáld meg!

2012. febr. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

"ha így van akkor te egy igazán nagy tuskó vagy! :D mi az hogy 3 napot vársz basszus? ez nem a csajok a csúcson.. vagy valami filmes story. akár a következő nap délutánján max estéjén tisztáznod kellett volna mindent. "



Visszanéztem a kedvedért.


A rá következő harmadik nap írtam neki. Két okból:


1. nem akartam ráakaszkodni


2. És ez a lényeg: azt mondta, 20-áig elfoglalt lesz, ezért csak egy nappal előtte írtam rá. Felesleges lett volna szerintem hamarabb írni. 19-én írtam neki, ez a "határideje", a szabadidejének a kezdete előtt volt.


Nem hiszem, hogy ez lenne a probléma. Többször is volt fenn fb-on, miután ráírtam (ez biztos) és egyszer se írt rám közben. Amit utána küldött (jócskán utána) az meg számomra elég egyértelmű volt, hogy nem akar semmit. Hivatkozott arra, hogy milyen elfoglalt, de egyértelmű volt, hogy nem abban a szellemben írta, hogy nagyon akarna találkozni. Tul.képpen egy nagyon finom elutasítás volt.



Egyébként hívni is próbáltam és egyszer se vette fel. Nem hiszem, hogy ez az időpontos dolog lenne a gond, mert épp ő mondta, hogy mikortól ér rá, ezért írtam rá egy nappal az általa megadott időpont előtt.

2012. febr. 8. 16:50
 8/13 A kérdező kommentje:

"Szerintem hagyd, lehet csak a pillanat hevében mondott igent, aztán átgondolta és rájött, erre nincs szüksége."


Én is efelé hajlok. A nővérem szerint vannak neki más pasik is képben, és meggondolhatta magát.


"Fel a fejjel, nem minden lány ilyen és nem ő az egyetlen a világon "


Bár annyi ilyen lányt látnék, ahányszor ezt hallottam...



"És mi van akkor ha mind a ketten az igaziak lennének egymásnak csak a félreértések miatt történt az egész."


Én is ebben őrülök meg.


"Szerintem keresd fel a lányt, mondd meg neki, hogy nem érted mi történt, miért gondolta meg magát. kérdezz rá, hogy nem-e amiatt történt mert későn kerested fel, ha ez a probléma, akkor mondd meg neki, hogy nem akartál túlságosan nyomulósnak tűnni, ezért vártál ennyit.


ha meg azt mondja, hogy meggondolta magát, akkor nincs mit tenned. jön majd egy jobb! "


Erre képtelen vagyok. Már így is elég hülye ez a helyzet. Különben is, ennek már több, mint egy hónapja (azért, mert utána hol ő nem volt edzésen, hol én, sok dolgom van mostanában). Most láttuk azóta először egymást.


Nem tudom, mit tehetnék. Biztos vagyok benne, hogy ha ezután ezt meg akarom beszélni vele, akkor totál hülyét csinálok magamból. Azért, mert szerintem nem akar semmit, és ha erőltetem, újra szóba hozom, akkor megint csak elutasítást kapnék. Szerinem a tudtomra akarta adni, hogy nem akarja. Ha most odamegyek megint, akkor úgy fogok tűnni, mint aki nem ért a szóból.



"de próba cseresznye.. lehet hogy csak félreértés az egész és még jóra fordulhat! "


Biztos vagyok benne, hogy nem fog.

2012. febr. 8. 16:57
 9/13 anonim ***** válasza:
Vagy csak lehet közbe jött valami?!
2012. febr. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Közbejöhetett valami/valaki.
2012. febr. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!