Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csinálta ezt velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta ezt velem?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit már régóta szerettem volna elhívni valahova. Tündéri, aranyos, külsőre-belsőre tökéletesnek érzem. Tényleg ritkaság az ilyen.


Csomót dumálgattam vele már, úgy éreztem, tök jó fej, tök közvetlen, de ennél több nem volt.

Aztán összeszedtem egyszer végre magam és elhívtam. Rettenetesen izgultam előtte, de megtettem. Legnagyobb meglepetésemre habozás nélkül igent mondott, tényleg rögtön beleegyezett. Kérte, hogy majd írjak rá és megbeszéljük a részeleteket. A fellegekben jártam három napig.


Azután ráírtam (természetesen nem rögtön). Olyan sokáig nem válaszolt, hogy ez alatt az idő alatt teljesen elszállt minden jókedvem és átcsapott kétségbeeésbe. Majd írt egy olyan levelet, aminek eléggé elutasítás-szaga volt. Azóta nem történt semmi.


Találkoztunk azóta és semmi nem történt.



Mondja meg nekem valaki: miért csinálta ezt? Miért ilyenek a lányok? Elhiszem, hogy nem akar velem randizni, de miért nem utasít el finoman már az elején? Elég lett volna annyit mondania, hogy "ne haragudj, a barátommal leszek egész téli szünetben" vagy valami hasonló (a lányok értenek ehhez) és nem ringatott volna tévképzetekben. Miért jó neki, hogy játszadozik velem? Vagy azt hiszitek, mind tuskók vagyunk, akiknek csak a szex számít? Három napig olyan boldog voltam, mint soha az utóbbi időkben, végig azt tervezgettem, hova viszem el korcsolyázni, miket fogok mondani, hogyan járok a kedvében, mindent elterveztem, hogy tökéletes legyen... csak erre tudtam gondolni nappal-éjszaka. Amikor már nyilvánvaló volt, hogy nem lesz semmi, teljes letargiába zuhantam, elment minden életkedvem és legszívesebben sírtam volna. Azóta is nagyjából ilyen hangulatban vagyok.

És a legjobban tudjátok mi idegesít? Amikor találkoztunk edzésen, vidám volt, mosolygott, mint mindig,csacsogott a barátnőjével... arra sem volt képes, hogy odajöjjön hozzám, hogy tisztázzuk a dolgokat. Nem várok könnyes bocsánatkérést, vagy ilyesmit, elég lett volna bármi, amivel jelzi, hogy egy kicsit is sajnálja, hogy hülyét csinált belőlem, vagy bármi, amivel meg tudná ezt egy kicsit magyarázni. De nem. Őt ez rohadtul nem érdekli, azt sem mondta, hogy húzd meg a f***om, hogy ilyen szép szólásokkal éljek. Oda se jött, le se tojt.



Elegem van ebből. Minden lány annyira marhára meg van győződve arról, hogy mi mind érzéketlen idióták vagyunk, de amikor meg egy normális, figyelmes valaki próbálkozik náluk, mindent megtesznek, hogy jól pofára ejtsék. Ezek szerint életképtelenek vagyunk? Mi a fenét kéne tennem? Talán menjek oda hozzá, és kérjem számon?


19/F


2012. febr. 8. 16:17
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Közbejött valami? Mire gondolsz? Nem ért rá? Ha igent mondott, csak nem ért rá, akkor azt írta volna: "Jaj, ne haragudj, nagyon sajnálom, de éppen ezt és ezt kell csinálnom... ha neked megfelel, megpróbálhatnánk esetleg a jövő héten."


Én legalábbis ezt írnám. Nem ajánlott fel más időpontot és azóta sem keresett. Nem úgy néz ki, hogy csak simán közbejött volna valami...

2012. febr. 12. 18:15
 12/13 anonim ***** válasza:
9%
Mégis mit vártál? Mindegyik ilyen. Ezeknek csak a páwa homokos bunkó faszok kellenek. Én is stílust váltottam amióta "életem nagy szerelme" kidobott és ez a páwa stílus bejött. Szánalmas mindegyik jáccani kell velük mert erre gerjednek ez a jó fiú dolog nem jön be neki...
2012. febr. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Utolsó, te egy tiknyó vagy :)

Remélem ilyen hozzáállássál sosem találod meg azt a lányt, aki őszinte lesz hozzád. :)


Kedves kérdező, te meg csak keress tovább :)

Nem minden lány ilyen. Én általában ha valaki nem jön be annyira akkor is megpróbálom vele a dolgot, nálam a külsőségek nem meghatározóak, de ha valaki belsőleg nem tetszik megmondom neki, sem azt, hogy engem "szívatnak" sem azt , hogy én szívatok nem tolerálom és nem is teszem. És úgy gondolom ezen az elven még sokan vannak :)

2012. febr. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!