Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van az életemben 3 fiú. A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van az életemben 3 fiú. A lényege a dolognak, hogy segítenetek kell ja és igen mit csináljak ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

1. már 6 hónapig jártunk de nemtudtuk elfelejteni egymást. Most megint megakarja kérdezni h járunk-e de utóljára. Azt mondta (bnőmnek) ha most viszautasítom akk töbet már nemfogja! Mit tegyek? Mit mondjak neki? (a fiú 16 éves)

2. Nagyon helyes álmaim pasija, de csak msnen beszéltünk meg telefonon. Nagyon helyes felejtsem el v mit csináljak? (a fiú 17 éves) 3. Nagyon ary de bnője van aki az ellenségem. Lehet h csak amiatt kellene nekem? De nem hódítsam meg? Azt hiszem felfigyelt rám. Mit csináljak? (a fiú 20 éves) Ja és igen én 15 vagyok.


2009. jún. 2. 14:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem szoktam ilyet írni, de menj vissza babázni...


A 3. kapcsolatába semmiképp ne rondíts bele, az nagyon szemét dolog lenne.

A másik 2 közül meg ne mi válasszunk már helyetted...

2009. jún. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Az "ary" valami olyan degenerált állat mint az emo?
2009. jún. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Erre csak azt tudom mondani te még túl fiatal vagy bármilyen kapcsolathoz.
2009. jún. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Én mindig védem a te korodbelieket, amikor leszólják, hogy nem való nekik még párkapcsolat. De neked tényleg nem való még.
2009. jún. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
legyen a 2. :)
2009. jún. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
számold ki "ecc pecc kimehesz"-szel... az kb a te szinted.
2009. jún. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyikből sem lesz sem. Ez a kor az álmodozásról és a plátói szerelmekről szól :)
2009. jún. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%
jav, nem lesz semmi
2009. jún. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

tipikus tini vagy már bocsi.. 15 évesen kezdj el megkomolyodni, hogy az élet nem a pasizásról szól. nem "zaklatlak" azzal, hogy inkább tanulj, mert miért ne lehetne közben barátod.. na de kérlek, az elsővel viszonylag sokáig voltál együtt, a második ilyen tipikus Zac Efron,mert neked bejön a külseje, meg párszor beszéltetek msnen.. hát ez SEMMIRE nem elég.. ha én felveszlek párszor beszélünk engem is így fogsz szeretni? ne is haragudj... a harmadikra meg: 15 évesen semmi jogod egy nálad 5 évvel idősebb FÉRFI életébe beleturkálni, azért mert a barátnője nem szimpatikus neked.

Sima "tetszik" fiúkból kb 2-3 hetes kapcsolat lesz. Ezt akarod, vagy egy normális srácot aki 6 hónapig kitartott melletted, és még most sem bír elfelejteni, meg te sem őt?! Amúgy simán mondhatod másokra, hogy tetszik, vagyis inkább jól néz ki meg jófej, attól nem fogod szeretni, szóval szerintem első, de te döntesz, remélem nem gyerekesen.

2009. jún. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
66%
Úristen -.- desokeszedvan
2009. jún. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!