Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » KALOCSÁN a normális, értelmes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

KALOCSÁN a normális, értelmes, kedves szép lányok hol találhatóak meg általában? Akármerre járok, a szórakozóhelyek tele vannak rib@ncokkal. Hol vagytok lányok?

Figyelt kérdés
2012. febr. 9. 00:37
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Talán ne diszkóban ismerkedj, mert oda csak ribik járnak.

Én arra lennék kíváncsi, hogy hol bujkálnak Kalocsán a normális pasik, mert a páromon kívül szinte csak gyökerekkel találkoztam.

2012. febr. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Hát itt bújkálok én, a rendes pasi, aki nem találja a városban a rendes szingli leányzókat :) Nem vagyok nagyon discoba járós, hisz a városnak nincs is discója már x éve. Ezért kérdezem, hogy hol lehet találni? :)
2012. febr. 9. 17:25
 13/23 anonim ***** válasza:
A balkán még megy? Ott voltak sulibulik hétköznap (fősulis), ott értelmes csajok is voltak. Meg a Tom negroban is vegyes felhozatal volt.
2012. febr. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Megy még, de elszaporodtak a 15 éves kis pi..ák. Tom Negroba nem nagyon járok, de amikor egyszer voltam, nem nagy volt a felhozatal. :)
2012. febr. 10. 01:28
 15/23 anonim ***** válasza:
Club Fake
2012. febr. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Ja biztos is Fake, szerinted huszonévesen nekem van keresnivalóm a Fake-ben, ahol az átlag korosztály 16 év? :) És akkor még sokat mondtam. De köszi amúgy :)
2012. febr. 11. 17:27
 17/23 anonim válasza:
Fake az egy fos hely, Balkán 2 kb, csak nem olyan drága. Ami jó hely szerintem az az Arizona én oda szoktam néha napján betévedni, de mondjuk az Arizona teljesen más stílusú hely, meg drága is, de cserébe nincsenek 14-15 évesek, meg cigányok se, egy szál se. Bár mondjuk ismerkedni nem tudom, hogy lehet-e ott jól, mert általában baráti társasággal megyünk és társaság hozza a szingli lányokat :)
2012. márc. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Fake :DDD Balkán :DDD adjatok még neki ilyen szuper ötleteket :DD nem 14 éves pi.csákat keres, mondta.

kalocsa egy pusztulat, semmi lehetőség sincs. próbálj ismerősökön keresztül ismerkedni, vagy menekülj másik városba :)

2012. júl. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Hát igen, a Balkán elfajult 14-16 évesekből áll:D De vannak olyanok akik nem annyi idősek és értelmesek.

Aztán Fake már nincs is.. aSDAS_aSD:_aS_:D

Ott van még a Sport is. Ott nagyjából értelmes emberek vannak csak.

Tom Negroba úgy szint.

Arizonába is szerintem csak a kis ribik járnak.

Lássuk mivan még..

Pelikánba vegyes a felhozatal.

Aztán nagyjából kifújt Kalocsa:D


Nem lehet hogy túl magas az elvárásod, esetleg te nem vagy a legszebb herceg?

2013. febr. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

sportban értelmes emberek? :D akkor jól megváltozott, oda régen kb csak alkoholista bácsik jártak

napközi?

2013. febr. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!