Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A pasik utálják a szégyenlős,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik utálják a szégyenlős, visszafogott lányokat? Ez annyira rossz tulajdonságnak számít nálatok?

Figyelt kérdés
2012. febr. 12. 15:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

aZt nem tudhatod biztosan,h nem jössz be az illetőnek,amíg nem kérdezed meg,sose lehet tudni.

Ha mondjuk távolságtartó vagy vele,akkor könnyen elriaszthatod,annak ellenére,h tetszel neki

ha még nem vagy biztos a fiú érzésseiben,egy próbát mindeképp megér,őt már úgyius ismered ezekszerint

2012. febr. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
na jó de azt csak nem kérdezhetem meg, hogy figyu nem tetszek neked? az már nyomulás lenne. Egyébként meg letettem arról a pasiról, az a furi, hogy végül is még mindig elkapjuk egymás tekintetét, és csak úgy nézünk egymásra, persze lehet, hogy ő csak azért néz, mert hülyének tart, vagy valami baja van velem, mit tudom én:) szóval akkor a távolsagtartó viselkedés nagyon gáz, akkor most már ezt is megtudtam, sajnos egyébként ez jellemző volt rám.
2012. febr. 12. 15:39
 13/19 anonim ***** válasza:

amúgy hány éves vagy?

egész pontosan miylen helyeken ismerkedsz?

hol találkoztál azzal a pasival aki tetszett?

honnan tudod,h nem kellesz neki?

ha még elkapja a tekinteted,biztos érez valamit,lehet ő is pont úgy van vele mint te,hogy nem érti,mi van köztetek,az iylet jobb megbeszélni,mert lehet h fülig szerelmes beléd,csak mondjuk te annyira távolságtasrtró voltál vele,h már azt hiszi,h nem szereted...sohA nem tudhatod,amg nem kérdezed meg,

2012. febr. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
hú hát elég sok kérdést írtál:) Suliban ismertem meg, és onnan veszem, h nem kellek neki, mert hát nem is tudom, abszolút nem beszélgettünk idáig, csak néztük egymást, (de olyan szerencsétlenül, mintha két ufó lennénk tudom hülye hasonlat volt:) szóval olyan csodálkozóan, mintha ki akarnák ismerni a másikat. nem tudom jobban megfogalmazni ezt. sajnálom, h ilyen hülye liba voltam, h ennyire távolságtartó voltam, de ez a szégyenlősség miatt is van, sajnos a múlton már változtatni nem tudok. azt várnám, h ő kezdeményezzen, de szerintem soha nem fog, szóval szerintem annyira nem is tetszhettem neki.
2012. febr. 12. 15:51
 15/19 anonim ***** válasza:

lehet,csak ő is szégyenlős egy kicsit

hívd el,h segítsen a leckében,vagy találj ki valamit,tökmind1

szerintem még nincs veszve semmi

2012. febr. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

áá, szerintem egy pasi nem tudja úgy eltitkolni, ha tetszik neki egy lány. meg hát szerelmes nem is lehetne belém, mert mindig csak a nézésig jutottunk el, szóval ez semmi, ebből nem alakulhattak ki komoly érzelmei irántam.

Ha igazán bejöttem volna neki, akkor megpróbált volna közeledni, ha másért nem azért, hogy kiderítse, hogy miért vagyok ilyen távolságtartó vele.

2012. febr. 12. 15:56
 17/19 anonim válasza:
Utalom az ilyen lányokat
2012. márc. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Én pont az ilyen lányokra vágyom. Ha kedvesek vagyunk vele, akkor kinyílnak, és sokat lehet velük beszélgetni normális témákról. :)
2013. nov. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Csabawars válasza:
Már tudom régebbi de ez nagyon rossz felfogás.Én férfi vagyok mégis rettenet csendes nőkkel szemben.Tudom a normális az ha a férfi bátran le áll veled beszélni és ő teszi meg az első lépéseket. De vannak jó páran akik olyanok mint én. Akiknek ha egy nő bejön elszál a bátorsága és még azt se tudja mit gondoljon vagy mondjon.Gyávaság tudom de néhány férfi nem mer szembenézni az érzéseivel és ezért inkább nemlép sehova mert fél ha túl rámenős csak megsérti a lányt vagy más okot beképzel hogy ezért vagy azért nem jöhet össze :) Hál isten én már úgy ahogy kinőttem belőle. Rájöttem hogy ez nemhelyes és csak vesztek rajta :) De más lehet még ugyan úgy benne van és észre se veszi magán.
2014. dec. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!