Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok tetszik ha egy pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok tetszik ha egy pasinak jól kinéző fejhallgatója van?

Figyelt kérdés
2012. febr. 12. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
akkor biztosan nézem a fejhallgatóját...:D amúgy a fejhallgatósakat jobban megnézem mint a fülhallgatósakat mert a minőség nekik nem mindegy és szerintem tudod mire gondolok....
2012. febr. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sok mindent néztem már meg pasin, de bevallom ezt még soha.
2012. febr. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel. A fejhallgató meg halláskárosodást okoz (bizonyítottan), úgyhogy jobban szeretem azokat a pasikat, akik még hallanak...
2012. febr. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem bírom,ha valaki az utcán,buszon stb helyeken zenéthallgat.
2012. febr. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Persze, hogy tetszik. Nekem is van, nélküle nem megyek sehova. Páran meg is néznek miatta, de nem érdekel. Jobb mint a fülhallgató. :) 16/L.
2012. febr. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
:) azért kérdezek mert én is most akarok venni :)
2012. febr. 12. 17:59
 7/7 anonim ***** válasza:
nem ettől leszel szexuális mondjuk :D
2012. febr. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!