Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti hisztek a szerelem első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek a szerelem első látásra dologban?

Figyelt kérdés
én nem... legalábbis nem hittem. és most is nagyon szkeptikusan állok a dologhoz, pedig a héten találkoztam egy sráccal, aki már az első 2-3 percben annyira megfogott, hogy azóta sem bírom kiverni a fejemből...
2012. febr. 13. 10:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én nem hiszek benne.

Attól még hogy nem bírod kiverni a fejedből,az nem szerelem.

2012. febr. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
tudom, hogy nem az, ezért kérdezem. csak még sosem volt olyan ember, aki ilyen hatással volt rám.
2012. febr. 13. 10:58
 3/12 anonim ***** válasza:

Hiszel a szerelemben első látásra, vagy sétáljak el előtted még egyszer? :D


Szerintem van ilyen.

2012. febr. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
de ha van ilyen, akkor kisugárzás is létezik. mert szerintem külsőbe nem lehet beleszeretni. legalábbis nekem még nem sikerült. sokan azt is tagadják, hogy létezik kisugárzás...
2012. febr. 13. 11:04
 5/12 anonim ***** válasza:
Hülyeség. Mindenki a külső alapján lép oda a másikhoz, vagy éppen kerüli el. A külső az, amit először látunk mindenkinél. Aztán persze bele lehet szeretni a belső tulajdonságaiba, de ahhoz először meg kell ismerni...és ahogy hogy megismerd, oda kell menni hozzá...akárkihez én legalábbis nem mennék oda. :D
2012. febr. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nem én döntöttem el, hogy odamenjek hozzá, mert egy szűkebb baráti társaságba mentem, így az összes taggal összeismerkedtem kicsit:) és volt nála jobbképű tag a társaságban, valamiért mégis ő...
2012. febr. 13. 11:47
 7/12 anonim ***** válasza:

én hiszek a szerelemben első látásra, az már más kérdés, hogy mennyire lesz tartós a kapcsolat... az már sok minden más tényezőn is múlik


24/F

2012. febr. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerelemnek nem nevezném. De van, mikor tényleg nagy hatással van rád egy másik ember.
2012. febr. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
én nem hiszek benne de az hogy elsőre megfog benne valami az lehetséges velem is többször volt már így de ez nem szerelem szerintem...
2012. febr. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nálam nem hit-, hanem ténykérdés.
2012. febr. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!