Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti hisztek a szerelem első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek a szerelem első látásra dologban?

Figyelt kérdés
én nem... legalábbis nem hittem. és most is nagyon szkeptikusan állok a dologhoz, pedig a héten találkoztam egy sráccal, aki már az első 2-3 percben annyira megfogott, hogy azóta sem bírom kiverni a fejemből...
2012. febr. 13. 10:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hát szerelemhez valóban ismerni kéne a másikat, tulajdonképpen amíg nem tudod, hogy kicsoda ő, addig mégis kibe vagy szerelmes? A cuki pofikájába? Persze abba is lehet, de ez csak külsőség...
2012. febr. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Vannak kutatások, melyek szerint olyan módon is kapcsolatot teremtünk emberekkel, amiről ma még nem sokat tudunk. Volt olyan kísérlet, ahol az alany háttal ült, és nagy biztonsággal meg tudta mondani, hogy ránéznek-e éppen. Nem hókuszpókusz, csak valami gyenge, egyelőre meg nem értett kommunikációról van szó. Ennél fogva nem kizárt, hogy 2 ember között első találkozásukkor, már 1 szó nélkül is vannak benyomásaik (akár jó, akár rossz). A szerelemnek is vannak fokozatai, mélységei. Ennél fogva én nem tartom kizártnak. :)
2012. febr. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!