Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mi történhetett?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi történhetett?

Figyelt kérdés

Tegnapra megbeszéltem egy találkozót egy csajjal az egyetemről. Többször is találkoztunk már, de eddig nem hajtottam rá komolyabban, mert volt pasija (nemrég szakítottak.). Minden jól ment, előtte való nap délután írt is üzenetet, hogy akkor holnap ugye találkozunk... megbeszéltük pontosan mikor és hova megyünk... erre tegnap reggel írt egy sms-est, hogy lázas lett, és nem tud jönni...namost, nekem ez nagyon kamu dumának tűnik. Visszaírtam, hogy akkor majd máskor, ás jobbulást. Erre már nem válaszolt, és azóta is, bármikor fenn van face-n, nem ír, sem azt, hogy mikor találkozzunk, semmit. Szerintem csak ferdített, és mással volt végülis programja, csak nem volt benne annyi tisztesség, hogy ezt bevallja... szerintetek?


Normális válaszokat kérek! Előre is köszönöm :)


2012. febr. 15. 14:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Elképzelhető,h neked van igazad,vagy tényleg beteg lett,de akkor miért nem ír neked ha fészbukozik?!

Szval végül is nem tudom,erre nyilván kizárólag ő tudna hiteles választ adni,feltéve,h hajlandó őszinte lenni.

2012. febr. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Talán tényleg beteg lett?
2012. febr. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

És ha tényleg beteg? A fész megnyitva maradt neki, miközben az ágyból filmet nézett a gépen, és nem látta h írtál neki...ésez csak 1 példavolt.

Nem kell egyből üldözési mániában szenvedni:)

2012. febr. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem, most nem írok neki, és nem is fogok. Arra vagyok kíváncsi, hogy más hogy látja ezt a helyzetet, vagy inkább hogy látná az én helyemben... mert nekem nagyon gyanús az egész.
2012. febr. 15. 14:40
 5/20 A kérdező kommentje:
És akkor még egy kérdés: ezek után szerintem nem nekem kellene őt keresnem, hogy akkor merre hány méter, ugye?
2012. febr. 15. 14:41
 6/20 anonim ***** válasza:

Ha tényleg beteg, akkor neked illene megkérdezned h mizu, jobban van e. Persze nem egyből új időpontot adni neki találkára.

Persze ehhez tudnod kéne h tényleg beteg-e. De ha egyszer előző nap még kérdezte h oké-e a másnap, akkor sztem ne láss bele olyat, ami nincs ott:) Beteg lett, ennyi. Kezdj el vele beszélgetni fészen, és az írásából úgyis megtudod h le akar e koptatni, vagy tényleg akar vmit.

2012. febr. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom... nem akarom mindig én keresni, az úgy venné ki magát, mintha futnék utána. (és ugye említettem fentebb, hogy írtam neki az sms-ben, hogy jobbulást.) Amúgy meg lehet, hogy csak azért kérdezte, hogy akkor találkozunk-e, mert addig nem volt jobb programja, utána meg lett... egyszerű figyelemelterelés volt az egész. És mondom, azóta síri hallgatás van a részéről, se egy ,,bocs, hogy nem jött össze" se semmi...
2012. febr. 15. 14:49
 8/20 anonim ***** válasza:
Bocsánatot szerintem nem kell kérnie, mert szólt hogy beteg és nem mentél oda a semmiért. Majd írj rá te, kérdezd meg hogy hogy van, jobbult-e, stb.
2012. febr. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Túlkomplikálod! Beteg lett, attól még facebookozhat, de ilyen időben még egészségesen sem mennék ki az utcára! És mi az, hogy neki kellene jelentkezni, meg szabadkozni, amiért beteg lett?!

Neked kellene pátyolgatnod őt! Lehet, hogy azért facebookozik, mert várja, hogy ráírj, te meg hisztizel itt feleslegesen, és belelátsz mindenfélét, ami nincs is!

De tudod mit, ha ilyen paranoiás vagy, jobban is jár, ha megszabadul tőled!

2012. febr. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Nekem erre egy jó tanácsom van. Ne kezdj egyetemista lányokkal, mert bolondosak, hisztisek és kislányok még. Várd meg, amíg betöltik a 25-öt, utána már mindegyik epekedik egy férfi után és mindent megtesznek érte. Nem utolsó sorban, akkor már nem lesznek olyan csóreszek sem.


Amúgy meg, igen, valószínűleg ferdített és előtte való nap a Morrison's-ban összeszedett valami Alejandrot.

2012. febr. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!