Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek tetszik az a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszik az a lány egy srácnak, akire sokszor ráír facebookon?

Figyelt kérdés
Szégyenlősebb fiúk,hozzátok szól a kérdésem elsősorban. Ha nektek tetszik egy lány,akkor rámertek írni minden nap?
2012. febr. 19. 17:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ahhoz már nagyon kell tetszenie. De ez én vagyok. Ebből még ne vonj le messzemenő következtetéseket:S
2012. febr. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Már elég ezekből a kérdésekből komolyan mondom! mindenki ilyet kérdez hogy hogy valljon szerelmet fészbukon, meg "szerintetek megbökjem fészbukon?" meg ez...bazz ha ráír akkor valószínüleg érdeklődik nem? akkor kérdés??
2012. febr. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
szilvás buktát mert azt szeretem.
2012. febr. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De nemlehet,hogy csak barátkozni akar?
2012. febr. 19. 17:59
 5/14 anonim ***** válasza:
szerintem meg pálinkááát!
2012. febr. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez a baj hogy sokan már csak f@szbukkon képesek érvényesülni.. Átlagos srácnak tartom magam, de eddig akárki is tetszett (jelenlegi barátnőm is..) midig személyesen léptem felé elsősorban.. (Az hogy nem tudtok találkozni és addig face a egy dolog.. de ha élőben 2 szót nem beszéltek, csak face-n ott vannak gondok..)


Mindeesetre egybevéve a mai tendenciákat, lassan lehet általános FaceMob párzási rituálénak nevezni a bökdösés és az ütenetek kombinációját..


16/F

2012. febr. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
De lehet!!! meg az is hogy nem!!! meg az is lehet hogy semmit nem akar, csupán leplezni a homoszexualitását, azzal hogy egy lánynak irogat
2012. febr. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Csakmert élőben nincs velem zavarban,és nem is akarok neki tetszeni,mert nekem nem tetszik,csak kíváncsi vagyok,hogy vajon miért ír rám sokszor.
2012. febr. 19. 18:04
 9/14 anonim válasza:

Szerintem benne van a dologba,hogy tetszik neki!

Már mindenki ezzel jön,hogy 'jajj így facebook-úgy facebook'! Barátnőmre a mostani barátja ott írt rá(élőben a társaság miatt nem mert közeledni) és face-n ismerkedtek meg,és már 7 hónapja járnak.. nem kell szidni,itt is lehet jó kapcsolatokat létre hozni!!

2012. febr. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mióta ismeritek egymást? Élőben is gyakran szoktatok beszélgetni?
2012. febr. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!