Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nincs valami tabletta vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs valami tabletta vagy valami gyógyszer szerelem ellen?

Figyelt kérdés
Olyan is jó lenne, amitől elfelednék mindent vagy örökké álmodnék vagy meghalnék. Van valami ilyesmi szer?
2012. febr. 26. 10:40
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy sose ittam ilyeneket és nem sok kedvem van hozzá, de lehet, hogy most már tényleg be kéne néznem néhány kocsmába, majd keresek egy olyat, ahol az árok is közel van.


Csak jártam már egyszer úgy, hogy nagyon szerettem valakit, de az a valaki szó szerint gyűlölt engem. Most nem részletezem.


De végre túl lennék rajta, mert megszerettem egy másik lányt, de ő sem szeret. Ő viszont már tényleg pótolhatatlan. Nektek a szerelem valami jó dolgot jelenthet, nekem lassan 3 éve szenvedést, ő tényleg olyan, aki helyett már nem találok mást.


Lehet utálni ezért, hogy nem bírom tovább, de nem nagyon számít, soha senki nem szeretett, csak egy ember kellene nekem és én boldog lennék örökre.


19 éves vagyok

2012. febr. 26. 11:00
 12/29 anonim ***** válasza:
"Kedves kérdezö, még köztünk vagy?" áááá ez üt:DDDD
2012. febr. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

:( De ne add fel.. és nehogy csinálj magaddal bármit is! Hidd el, rád talál majd a szerelem :)) Viszont ezért nem érdemes bántani magad. Gondolj a családodra, barátokra. Én se tenném meg velük... (én már lassan a szeretethiány miatt vagyok totál depressziós és vannak néha hasonló gondolataim:\)


Ígérd meg, hogy nem csinálsz semmi hülyeséget! :) Csak keress tovább, előbb-utóbb úgy is megtalálod..


18/L

2012. febr. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

Halljátok, nektek kéne összejönni ;) A kérdező meg a 11:07-es válaszoló.. Bár, most mindketten kicsit készek vagytok ahogy elnézem, lehet nem lenne ilyen állapotban szerencsés (csoportos öngyilkosság.. na jó, csak "vicc" volt).

De ki tudja... Próba cseresznye :))

2012. febr. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

Atya világ öcsém ,férfi léteddre ne siránkozz itt.

Tegyél valamit ellene ,ha ez a másik lány se szeret akkor keress másikat.Az alkohol se megoldás semmire meg az önsajnálat sem.Fiatal vagy ,ugyhogy szedd össze magad és indulás csajozni.

37/F

2012. febr. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Szerintem se siránkozz :) Nem jött össze, ez előfordul.. valószínűleg érzékenyebb vagy az átlagnál, és nagyon rosszul érintett. De ettől még nem dől össze a világ. Nyomás csajozni! Sikerülni fog! ;)
2012. febr. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

Köztetek vagyok (még) kedves testvéreim. :D


Jah, NINCS mit keresnem, mert megtaláltam a szerelmet, megtaláltam azt, aki.. csak ő meg nem szeret engem, ezen nem lehet változtatni.


Amúgy igazából nem hinném, hogy valami rosszat tennék, egyszer már majdnem megtettem, azóta nem, csak szenvedés így az életem, leromlottak az eredményeim, képtelen vagyok tanulni. Próbálkozom és nem megy. Ez nem siránkozás, ezek tények.


Tudom, hogy mindig azt kell becsülni ami van, de olyan pici réteg választja el a mennyet a pokoltól, hogy az ember elméje mindig azon elmélkedik, hogy miért... Én őt szeretem, vele akarom leélni az életem. Képtelen vagyok ellene tenni.

2012. febr. 26. 11:25
 18/29 anonim ***** válasza:

csak annyit értelmezel félre kérdező, h nem egy valaki van egy ember életében, akiért érdemes élni. nem úgy van ám, h afenébe, ő nem jött össze, pedig ő volt az igazi, a párom, aki nem jön vissza blabla. rengeteg lehetőség van, ha az egyik elment, jön a másik. gyengeség piáláson és öngyilkosságon gondolkozni viszonzatlan szerelmek miatt. nem ez volt az első csalódásod és nem is az utolsó lesz, ezekkel együtt kell élni és ha valaki ellök, fel kell tudni állni.


a lesz.rom tablettában meg szőlőcukor van, úgyhogy azt nyugodtan nyomd magadba.

2012. febr. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Úgy is mondhatnánk, hogy a 'szívemben van még bőven hely'... Tudom, hogy van, ezen nincs mit tagadni. De annyira más ember vagyok mint a többiek, nagyon kevés olyan lány van, akinek olyan értékrendszere van, amilyen nekem. Sajnálom, de ez van, képtelen vagyok elképzelni magam a mostani lányok több mint 95%-ával, egyszerűen mert a hasonló a hasonlónak örül, kisebbségben vagyunk, akik tényleg 'igazi értékekben' hisznek. És az ő személyisége is olyan, ami úgy érzem, hogy nagyon hozzám illik. Többet ilyen nem lesz, ronda vagyok és bonyolult ezért nem szeret senki, ha mégis lenne majd, az már nem lesz olyan. Mindig eggyel lejjebb lépek a létra fokán... és ez rossz érzés, tényleg nem is tudom mit tegyek már, nekem már nincsen távlat, az egész életem elcsesztem, de nincs már erőm helyrehozni.
2012. febr. 26. 12:30
 20/29 anonim ***** válasza:

figy, nekem is volt több olyan fiú az életemben, akik mind azt hozták fel, h azért tetszem nekik és azért vonzódnak hozzám, mert hasonló a gondolkodásunk az élet sok területén. és bár ez igaz volt, és tudtam is ezt, de ez nem hozta magával azt, h nekem automatikusan megtetsszen az a bizonyos pasi. különben nem szeretem viszontlátni a saját dolgaimat másokon, idegesítőnek hat, meg nálam mindig is az az elv működött, h az ellentétek vonzottak és ez nem azt jelenti, h csak mert rendes, jófej lány vagyok, a bunkó rosszfiúk vonzanak. nem. én az a türelmetlen, hebrencs típus vagyok és épp ezért vonzanak a kiegyensúlyozott, nyugodt típusú fiúk. csak mert valaki hasonlóan "művészlélek", mint én (pedig de utálom ezt a szót), nem fog vonzani.


nem tudom, ki tudod-e hámozni belőle a lényeg, de szerintem nem olyan lányokat kellene mindig meglátnod, akik vélhetően passzolnak hozzád, mert ugyanúgy gondolkodnak az élet egy adott területéről. nyitottnak kell lenned és lazának, az, h (mennyi idős is vagy?) huszonnemtudomhányévesen (olyan 20-23-nak tippellek) nem találtál még hozzád valót, nem jelenti azt, h nyúlnod kéne a pia után.

2012. febr. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!