Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nincs valami tabletta vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs valami tabletta vagy valami gyógyszer szerelem ellen?

Figyelt kérdés
Olyan is jó lenne, amitől elfelednék mindent vagy örökké álmodnék vagy meghalnék. Van valami ilyesmi szer?
2012. febr. 26. 10:40
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

A jó magyar pálinkának nincsen párja, nincsen párja.

Orvosság ez akármilyen nyavalyára, kikúrálja.

2012. febr. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Hallod, nem is azt mondtam, hogy teljesen olyan mint én, én is így vagyok vele, ha 'ugyanolyan' lenne, valószínűleg nem néztem volna ki, de akkor is úgy gondolom, hogy bizonyos szinten az ellentét már nem jó. Persze, tudom ettől még nincs szerelem, de talán éppen azért (is) mert a másik nem feltétlen látja meg a közöset. Mindegy. :/ Amúgy ha figyeltél írtam, hogy nincs kedvem sem hozzá, hogy igyak, soha nem is tettem ilyet, és már csak azért sem fogok soha inni, mert nincsenek barátaim se, akik belevinnének.
2012. febr. 26. 15:27
 23/29 A kérdező kommentje:
Hát akkor úgy tűnik, hogy nem nagyon van erre gyógyír, azt szokták mondani, hogy az idő begyógyít minden sebet, persze valamennyit segít, de van amikor egészen/teljesen soha nem gyógyul be... főleg akkor, ha nem változik semmi vagy minden mindennel összefügg: úgy érzem néha, hogy a mindig azért nem szeret valaki amivé lettem, az emberek persze nem látják a múltat, szerintem pedig jelentéktelen, hogy most mi vagyok, majd más leszek, de egyedül nem megy és ez így meg egy ördögi kör.
2012. febr. 26. 23:53
 24/29 anonim ***** válasza:
54%
Mit beszélsz itt hetet-havat? Nincs gyógyír? Mondtam már, húzz fel pár feles páleszt, aztán majd meglátod ahogy megváltozik minden. Egyik haveromat éppen sítáborban dobta a csaja akibe szerelmes volt, ott sírt nekem a lakosztályunkban, ugyanezt a gyógymódot javasoltam neki, mondtam neki hogy hidd el jobb lesz, ő is szkeptikus volt mint te, de aztán kinek lett igaza? persze h nekem. Még ott hálálkodott nekem hogy tényleg mennyivel jobb.. a hülye részeg :D na mind1, tedd amit mondtam :)
2012. febr. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Kedves barátom, én csak vizet iszom éés azt is csak mértékkel és lightosat illetve az tény, hogy rúgtam már be tejától, de ahhoz kéne pár ember akikkel lehet szórakozni, lehet, hogy érdemes volna próbálkoznom továbbra is akkor még a tejával. De sajnos azok az idők már elmúltak, amikor ez még bejött... :/
2012. febr. 27. 10:41
 26/29 A kérdező kommentje:
Nincs más megoldás, hülye vagyok kémiából is :S és nem tudok kitalálni ilyen szert, úgyhogy nincs más hátra mint előre, levetem magam egy szikláról... :( Szeretlek, Eszti! Nagyon szerettelek! Ég veled! :'(
2012. febr. 28. 00:18
 27/29 anonim ***** válasza:
Gondolom még élsz... Nem mered megtenni. Van a közeletekben szikla? Na de most komolyan.. közlöm, hogy eszedbe ne jusson semmi hülyeséget csinálni! Figyelj, az élet meg tovább. Természetes, hogy van ilyen időszak egy szakítás után, de ne hidd hogy ezután kész vége ennyi. Leszel te még szerelmes, majd meglátod! ;)
2012. febr. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

Csak azért nem, mert rossz idő van és még nem tudom, hogy hol van ilyen hely, de biztos, hogy sok sziklás szakadék van a Mecsekben.


De én nem akarok így élni már, az előző lány gyűlölt engem, azóta vagyok ilyen érzékeny, a mostani meg a szemem előtt jön össze mással, nem bírom elviselni, miért ilyen igazságtalan az élet?


Nem tudok egyedül kimászni, egyedül nem megy, szükségem lenne rá. Nem tudom mit tegyek, már ötletem sincs, szenvedek. Ez már rég nem élet, amit én 'élek'.

2012. febr. 28. 20:33
 29/29 anonim válasza:
Üdv a klubban. 2009 nyarán elhagytam, rájöttem, ő volt az igazi. késő. a hibáiból tanul az ember, bár még mindig nagyon fáj, és aztmondták az idő begyógyítja a sebeket (melyik balfsz találta ezt ki?) majd egyszer talán jobb lesz. Nincs ellene gyógyír. Bele nem fogsz halni, én is megjártam a poklok poklát, rengeteget pasiztam, volt utána egy hosszabb kapcsolatom is, de nem tudtam szeretni. volt idő, hogy le is züllöttem, mert annyira nem bírtam elviselni a fájdalmat, főleg a tudat, hogy ő már rég túllépett és valaki a helyembe lépett, pótolhatóvá váltam. Szóval ne hidd azt, hogy egyedül vagy a bánatoddal, bevallom egy kissé megkönyebbültem, hogy nem vagyok hibbant, mások is vannak így :)
2012. márc. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!