Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol találhatnék hozzám illő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék hozzám illő barátnőt?

Figyelt kérdés
Én egy okos, ügyes jóképű fiú vagyok mégsem találok magamnak normális barátnőt.Csak olyanokat akik azért akarnak velem járni mert menő vagyok...
2012. febr. 27. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbálkozz olyan lányokkal, akik nem nyomulósak, hanem inkább az ellenkezője. A csendes, visszafogott lányok a legjobb társak.
2012. febr. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
menj el egy könyvtárba xD
2012. febr. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
love.hu
2012. febr. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Mondjuk kezdetnek az is megtenné ha visszavennél az egódból. Én személy szerint mindig is irtóztam azoktól a pasiktól akik okosak, ügyesek ,jóképűek és még ráadásul reklámozzák is magukat hogy milyen menők.
2012. febr. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is egy intelligens ember vagyok és büszke vagyok arra amit eddig elértem bármi terén akinek fáj az bek@phatja! Veled vagyok kérdező!
2012. febr. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

És szerény is vagy.


Nem piszkálásként, de ha annyira okos vagy, akkor meg tudod szűrni, hogy kit érdekelsz igazán és ki lenne azért Veled, mert menő vagy.

2012. febr. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!