Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vékony, alacsony lányok közt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony, alacsony lányok közt van, aki normális, hűséges és nem a magas fiúkra vágyik, elfogadná a hozzá hasonló alacsony fiúkat is és fontosabb neki egy srác jelleme, mint a külseje?

Figyelt kérdés
2012. márc. 1. 16:31
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

ma 17:08


De basszus emberek, nem bányarém vagyok, csak alacsony!!!

2012. márc. 1. 17:13
 12/32 anonim ***** válasza:
10%
Attól, hogy valaki alacsony, még lehet nagyon igényes. A kövérség viszont abszolút igénytelenség, és ne gyertek azzal, hogy van aki betegség miatt kövér, mert ezek a betegségek szinte mindig jól kezelhetőek.
2012. márc. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
62%
Na ne nyávogj már b@szod 163 centi vagyok, és csak 180+ csajok állnak velem szóba, abból sem sok az tény, de a hozzám hasonló törpék mindig is letojtak. Szóval ne virnyákolj itt mert tényleg szégyen vagy.
2012. márc. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
8%

A kövérség nem igénytelenség. Lehet valaki igényes is, miközben kövér. Több husos barátnőm van, és kürva jó stílusuk van és gyönyörű arcuk.

Persze, az igénytelen, ha valaki 160 kg 150cm-en. De most nem az ilyen zsírpacnikra gondolok, akik folyamat zabálnak, aztán meg sajnáltatják magukat, hogy jaj, de rusnya vagyok, jaj mit tegyek, nem akarok diétázni, lusta vagyok felemelni a valag@m, hogy sportoljak.

nem csak két véglet van. A legjobb barátnőmön is van nagyjából +10kg, és nagyon szép, igényesen öltözik, viselkedik, stb. Dehát ezt lehet aztán magyarázni az ilyen egészség guru norbiknak.

Szóval nekem akkor se magyarázza be senki, hogy a kedves kérdező olyan kis jaj, mert ő alacsony, és jaj szegény, és hogy a kövérség más. Nem más. Igaz, azon lehet változtatni. De ha valaki így néz ki jól, így érzi jól magát, és nem undorítóan kövér, a(kor meg? Ha csak egy bizonyos kategóriája hajaz, mert a többi nem felel meg neki, akkor ne hisztiz3en.


(és még mielőtt valaki írná, hogy ezt biztos azért írtam, mert 2 tonna vagyok, hát mondom, hogy nem. Csak ebből a szempontból nem érzem jogos9ak a kérdező hisztijét)

2012. márc. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
30%
Ha valakin van tíz kiló plussz az bizony már igénytelen, mert lusta sportolni.
2012. márc. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

ma 17:37


Jól van zárjuk már le ezt a túlsúlyos lányok sértődöttek dolgok.


Én nem akartam megbántani senkit sem, egyszerűen a hozzám hasonló egészséges, vékonyabb testalkatú lányok tetszenek, ez nem azt jelenti, hogy csont soványnak kell feltétlenül lennie, van egy sáv, látom alányt és vonzódom hozzá és kész.


Amúgy ha már sport. Én is sportolok, járok konditerembe, szálkás izomzatom van, de inkább vékony, normál testalkatom van egy kis szálkás izomzattal.


Szeretnék egy hasonlóan egészséges lányt, de az még fontosabb, hogy jellemre is igazán vonzó legyen.


Nehéz manapság hűséges, kedves, értelmes és egyben vonzó lányokat találni tudom és a fiúk közt is sok a szemét.

2012. márc. 1. 17:51
 17/32 anonim ***** válasza:

"Nehéz manapság hűséges, kedves, értelmes és egyben vonzó lányokat"


Szinte lehetetlen, pedig én azért már a 170-et elérem.

2012. márc. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

Nem, nem igénytelenség. Akkor igénytelenség, ha valami bálna magára erőltet valami undorító párducmintás cicanacit, meg egy feszülős felsőt. Mellesleg meg én se hittem el neki, hogy ennyi kiló, mert egyáltalán nem látszik annyinak, amennyit mondott. De aztán a saaját szememmel láttam a mérlegen.

mellesleg sportol.

2012. márc. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

mert hány centi vagy hogy ennyire reménytelen

én 159 vagyok és vékony

16/l

2012. márc. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
165cm
2012. márc. 1. 22:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!