Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vékony, alacsony lányok közt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony, alacsony lányok közt van, aki normális, hűséges és nem a magas fiúkra vágyik, elfogadná a hozzá hasonló alacsony fiúkat is és fontosabb neki egy srác jelleme, mint a külseje?

Figyelt kérdés
2012. márc. 1. 16:31
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

Az alacsony nők, hogy kompenzálják magasságukat a magas fószerokra hajtanak, ez tény. A külső ésa pénz ami elsődleges szempont szinte mindnél, kb 90% ilyen. A maradék 10% foglalt, vagy nagyon nehéz megtalálni. Sajna a külső elég fontos szempont náluk,így ha az nem 10-es és alacsony vagy hát.. akkor nem lesz egyszerű dolgod, nem lehetetlen, de nem 1szerű.. Tapasztalat


üdv 25/f/172cm

2012. márc. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

Utolsó, bizonyos szempontból igazad van. A társadalom nagy részére sajnos ez jellemző.

De miért jönne valaki össze egy olyannal, aki külsőleg nem vonza?


A következő pedig, hogy ha végre elfogadod az ilyen fajta hiányosságaid, amin nem lehet változtatni, mint pl a magasságod, akkor megbékélsz. Közelebb kerülsz ahhoz, hogy egyensúlyban a tested, lelked, az érzéseid, és a józan eszed. Ez manapság egyre nagyobb kincs, ha ez megvan. Magabiztos(abb) leszel tőle, amit mások is meg fognak látni, érezni.

Ha ezek megvannak, akkor elkezdhetsz fejlődni mindenféle szempontból.


Nyugodtan nézzetek elmebajosnak, ha ez a felfogás nektek nem fekszik, de az a helyzet, hogy amit leírtam, igaz.

Egy éve még én is kis műkarmos rib@ncokra voltam mérges, aztán elkezdtem figyelni magamra, elfogadni egy olyan állapotot, amin nem tudok változtatni, a megoldható (elsősorban iskolai és érzelmi) problémáimat pedig megoldani. Ez egy nagyon nehéz és lassú folyamat, és sokszor akartam feladni, de megcsináltam (nagyjából). ÉS most olyan ezsméletlen békés vagyok, hogy csak na. Tudok nyugodtan gondolkodni. Ez önbizalmat adott. Ezt nem csak a barátok/tanárok az órán/anya vette észre, hanem a fiúk is.

Már el is felejtettem azokat a lányokat, akikre dühös voltam a saját sz@rom miatt. Egy kapcsolat is kialakulóban van.


fontoljátok meg. Sajnáltatással semmire nem mentek, csak eltunyultok, és hasonló csajoknak fogtok majd kelleni, akik ugyan olyan tunyák lesznek, és hosszú távon ez egy elég k@ki kapcsolat lesz. A saját bőrömön is tapasztaltam.

2012. márc. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
37%
^^ Semmire nem mész azzal, hogy elfogadod magad, ezzel csak a lelked nyugtatod de a tudatod alatt úgy is tudod, hogy kinéznek, ennyi. Ha TE nem vagy ebben a helyzetben akkor meg ne mond véleményt. Igenis ki és lenézik az alacsony és rossz anyagi helyzetben élő srácokat. Jól eljátszadoznak velük, majd félrelökik őket. Engem lassan már nem fog érdekelni ez az egész, van egy egyetemi gépész diplomám és azon leszek, h minél több pénzem legyen.. Utána ha az van akkor lököm félre őket amikor már akarom.. Akkor megtudják, hogy milyen rossz érzés ez.
2012. márc. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
30%
Kedves előző, nálam is ez a terv. Orvosi diploma, majd Anglia, milliós kezdőfizetés, és meglátjuk, hogy mennyire számít a pénz az átlag magyar nőnek. Van egy olyan érzésem, hogy nem lesz olyan problémám, hogy nem találok magamnak nőt (nem NORMÁLIS nőt, mert abból a szingli itthon ritka, mint a fehér holló). Ki kell őket használni, aztán eldobni, mint a wc-papírt, mert másra nem jók.
2012. márc. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

2 utolsónak (főleg az utolsó előttinek)


ez az oldal azért van, hogy véleményt mondjuk, úgyhogy te nem mondd meg, hogy leírjam-e véleményem, vagy ne.


Másrészt: képzeld, én is ilyen helyzetben voltam, úgyhogy tudom, hogy miről beszélek. El sem tudjátok képzelni, hogy hányszor hány helyről néztek ki, milyen sokáig (viszonylag) nem voltak barátaim, hányszor sértegettek (néha még mindig), hányszor ütöttek/rúgtak vagy húztak be nekem azért, mert az apám afrikai.

Sokszor volt úgy, hogy meg akartam halni, vagy hogy a szüleimre voltam mérges, amiért engem bántanak. Ez nem csak egy nyugtatgatás. ÉS lehet, hogy nektek ez egy sablon szöveg, de nekem nem, én hiszek benne.


De elfogadtam, hogy ha belegebedek is, akkor is így fogok kinézni, majd az is eljutott az agyamig, hogy miért legyek zárkózott, hogy miért féljek másoktól, csak mert nem fehér a bőröm.

Aztán elkezdtem kiállni magamért, megvédeni magam. ÉS tessék. Azóta szinte minden buliba el vagyok hívva, az emberek kedvelnek/szeretnek, beszélgetnek velem és kíváncsiak a véleményemre.

Már nem is akrok más lenni. Elégedett vagyok magammal, jól érzem magam-társaságban és akár párkapcsolat nélkül/egyedül is.


A másik meg a pénz: persze mindenki szereti a pénzt. A kertész, a szomszéd laci bá, a politikus a parlamentben, én is. De ha csak azért kell a pénz, hogy az érzelmi oldalad ezzel kárpótold, akkor nagy sz@rban leszel. Ugyanolyan emberek fogják keresni a társaságod, akik csak pénzre hajtanak. Hogy majd lehúzzanak lóvéval, miközben előadják, hogy hú de szeretnek (igen, tapasztaltam a saját bőrömön ezt is). Majd jönnek az ilyen kis plasztik barbik, akikkel majd így viselkedhetsz. ÉS egy darabig majd jól is érzed magad, de amikor odakerül majd a sor, hogy jön egy olyan nő, akit nem tudsz majd megvenni pénzért, akkor bajban leszel. Hiába lesz sok pénzed, ha egy NŐvel nem tudsz majd mit kezdeni érzelmileg, és majd pénzzel akarod betömni a száját. Csak még rosszabbul érzed magad.

ÉS ebben az a legrosszabb, amikor majd 50 évesen kiszálva egy porchéból elgondolkozol azon, hogy miért nem vagy igazán boldog a kis pénzéhes pipikéid mellett a tengerparti nyaralódban.


Szerencsére én ezt korán megértettem.

Igen, most is mondhatjátok, hogy csak egy barom vagyok, aki itt papol, hogy milyen életet kell élni. Nem kell elfogadni. De lemerem fogadni, hogyha ezek most amiket leírtatok, sikerülni fognak-csak pénz és mindenkit lesz@rok, megmutatom, hogy milyen nagy ember vagyok a pénzemmel. De pénznélkül is eltudod ezt mondani?-, majd egy 40 év múlva nem fogjátok érteni, hogy miért voltatok szerencsétlen, kihasznált papucsok férfiként/apaként, miközben ti voltatok a nagy ászok egy ász cégnél.

Csak nézzetek magatokba, és a helyett, hogy sírnátok a probléma miatt, tényleg szedjétek össze a gondolataitok. ÉS a problémát megoldani próbáljátok, ne lenyelni. Lehet, hogy lesz csajotok. Egyébként egyedül jól tudjátok érzeni magatokat? Nem túl szerencsés, ha nem. (nem magányosan, hanem egyedül)


U.i.: egy 171 cm barátom már másfél éve (jó!) párkapcsolatban van. ÉLtanuló, el meri és tudja mondani az akár negatív, akár pozitív véleményét, és mer felelősséget vállalni magáért., a tanárok szeretik, a társaság középpontja. Pedig nincs lacostos cipője és aranyórája. Gondolom titeket ez nem érdekel, de talán tanultok belőle. Tudjátok önbizalom. Nektek szerintem ez hiányzik.


és ajánlom figyelmetekbe Dr. Csernus Imrétől a Férfi című könyvet. De van egy Nő című könyve is. Nagyon hasznos.

Ha esetleg még is megfogadnátok ezt, akkor csak mondom, hogy nem lesz egyszerű, és feltehetően villámokat fogtok sz@rni. De megéri. Talán nem is lesz olyan nehéz, még elég 'korán' van. ÉRdemes megpróbálni változni. 50%, hogy jobb lesz. Merjetek belevágni az újba, még sikerélmény is párosul hozzá!

2012. márc. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
^^ Élj csak az elméleteiddel ahogy csak akarsz, engem már nem érdekel. Ha pl megölték volna anyádat a jólképzett magyar orvosok 22 évesen mikor az egyetemre jártál volna akkor nem így beszélnél. Ha tudnád, hogy ezeket az embereket kimosták akik felelősek anyád haláláért, ha fűtetlen helységekben élnél, ha betörtek volna hozzád és a fél házad kifosztották.. pedig mi vagyunk a legszegényebbek igen.. akkor nem így nyilatkoznál. Ha megkapnád azt, hogy bocs nem járok veled mert csóró vagy és ezt nem egyszer hanem cvagy 10-szer legalábbna akkor utána oszd az észt. A bőrszíned meg előny nem hátrány ezeknél az undormány, pénzéhes magyar nőknél.
2012. márc. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, az én apám is meghalt. Megmérgezték... Amit nekem 14 évesen kellet átélnem, az öcséimről meg ne is beszéljünk.

Anyagi részről pedig; anyámnak már lassan két éve nincs munkája, mert nincs hely-még mosogatni sem-árvaságit nem kapunk a két testvéremmel, csak családi pótlék, meg az a pénz, amit anya össze tud szedni. Szerinted az mennyi?

Azt se tudom, hogy mikor ettem csirkemellet utoljára. ÉS nem viccelek.


Jelenleg olyan suliba járok, ahol a szülőknek legalább egy építészeti vállalata van. Mi pedig már rég a híd alatt laknák, ha nagyanyám néha nem fizette volna ki a nem kis összegű elmaradt számlákat. Amiket nem azért nem fizettünk be, mert kellet a részletet fizetni a plazma tévére...


És mindezek ellenére, hogy mi is csórók vagyunk, nem néznek le. Kiaalakulóban van egy kapcsolat, bár szerintem ezt írtam.


Te jelenleg csak mentegetőzöl. Ez elég gyenge jellemre utal. Mentegetőzés...

Ráadásul eddig végig te voltál az, aki be akarta nekem mesélni, hogy én nem tudom milyen az, ha valaki tényleg sz@r helyzetben van. Hát tessék.

Igen, nem tudom, hogy milyen az, ha az alacsonyságom miatt valaki visszautasít valaki. De eltudom képzelni.

ÉS ahhoz pedig nincs jogod, hogy azt mondd, hogy a bőrszín nem olyan nagy szám. Főleg, hhogy egyre több az kis hazfi rasszista. Ugyan akkor ''hátrány'' is lehet, mint amekkora ''előny''. Tudod, hogy hogy megtudnak alázni az emberek akár nyilvánosan is ez miatt, odaordibálva, mint a p@rasztok? Szóval légyszi.


Nagyjából ugyanolyan helyzetben lehetünk. Kettőnk közül mégis te vagy az, aki megállás nélkül az anyagi helyzet

ére, egy családtag elvesztésére, a genetikai adottságára akarja kenni azt, hogy nincs önbizalma, és erről ő természetesen nem tehet. Egyszerűen merev vagy. Na de ez mind a te bajod. ÉN jól fogok aludni.


Ezzel, hogy ezeket leírtam neked, csak azt akartam megmutatni/példázni, hogy semmi értelme a sajnáltatásnak. Hogy célszerűbb harcolni. Ennyi. ÉRdemes ezen elgondolkodni mindenkinek.

2012. márc. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Amúgy meg nő vagyok. És látod, ezek a pénzéhes nők azok, akiket, majd később megvehetsz, és felvághatsz, mint egy aranyos kiskutyával. Miért az ilyenek kellenek? De legalább meg vana közös nevezőtök: pénz mindenáron. Hát akkor mi itt a probléma? :)
2012. márc. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Folytasd csak az értelmetlen harcod, ha akarod. 1. Nő vagy ezerszer könnyebb helyzetben vagy mint én férfiként. Az alcsony nők meg mindenhol kelendők, még akkor is ha szegények. 2. El tudom képzelni milyen lehet... Az elképzelés és az átélés szerinted ugyanaz?. Nem. Akkor ezen nincs mit vitázni. Méghogy én vagyok jobb helyzetben mi.. de jót nevettem ezen. 1953-ban nagyapumtól mindent elvettek ezek a "NEM BŰNTETHETŐ" vörös mocskok. Mert tudod ilyet tenni ebben az országban ENGEDÉLYEZETT annak a rétegnek. Max 2 évig maradok ebben a post-bolseviszta országban, addigra lesz elég szakmai tapasztalatom (remélem ha ki nem rúgnak..), és lépek apummal - remélem még fog élni. Te pedig csak folytasd a szentbeszéded és "reménytelen" harcod ebben haldokló országban.


Ja és igen a pénz tud boldogítani. Minden a pénzről szól.. Kapcsolatok, házasságok mennek tönkre pénzhiány miatt. Szerinted lehet nélküle élni. Hát élj akkor, és meglátjuk, hogy ki marad majd egyedül. sokra mész vele hogy tisztességes ember vagy.. itt kitörölheted vele.. sajnos láttam apám anyám példáján. Ha kell tisztességtelen úton fogok meggazdagodni, mert ezt nem büntetik ebben az "országban". Rá kell csak nézni mifélék vezetik/ték ezt az országot 1989 óta. Na jó eltértem a Kérdező témájától, de mind1

2012. márc. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Ez nem szentbeszéd. Te veszed annak. Mondtam, a pénz jó dolog, de nem csak a hiánya ronthat el dolgokat. Mellesleg nem kéne elfelejteni, hogy a világ férfiközpontú. És megint sajnáltatod magad.

De hát mondom, egyszer rájössz. Vaknak pedig minek elmagyarázni, hogy milyen színű az ég...

2012. márc. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!