Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Aki fent van társkeresőn, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki fent van társkeresőn, nem aggódik, hogy ismerősre bukkan?

Figyelt kérdés
Nem merek feltölteni képet, mert tök kínosnak érezném, ha valami ismerősöm rámbukkanna. Alapból nem is hiszek ebben a társkeresőzésben, csak gondoltam adok neki egy esélyt, dehát kép nélkül az elég nehézkes, képpel viszont ugye aki ismer, az rögtön megismer.
2012. márc. 2. 15:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Már nem. Fél éve a volt nejemmel randiztam. :))
2012. márc. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Lányoknak nehezebb, mert nekik a fiúk kép alapján írnak. Fiúknak jobb, mert ők elküldenek egy linket a képről a kiszemelt lánynak.
2012. márc. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Tehát, mit is akarsz megtudni egészen pontosan ?
2012. márc. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát hogy ti nem féltek attól, hogy valamelyik ismerősötök meglát benneteket egy társkeresőn? Vagy csak én érzem úgy, hogy ilyen oldalakon ciki fent lenni? Nem merek feltölteni képet, mert fosok, hogy valaki megtalál, akit ismerek.
2012. márc. 2. 15:42
 5/13 anonim ***** válasza:
Én cikinek tartom, nem is használom.
2012. márc. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Miért lenne ciki? Mi benne a ciki?

Mindenki szokott ismerkedni, nem? A villamoson, vagy egy plázában ismerkedni nem ciki?

És ha meglát egy ismerős, akkor mi van? Megtudja, hogy heteroszexuális vagyok? Vagy hogy kék a szemem?

Mi olyan dolog van, ami miatt aggódnom kellene???

2012. márc. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
keress fizetős társkereső oldalt.. fizetsz és ott kicsi az esélye annak, hogy egy ismerős megtalál :D
2012. márc. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha egy ismerős meglát, az csak azért lesz, mert ő maga is fenn van. (kivéve ha olyan, hogy regisztráció nélkül is megtud nézni egy-két személyt és az pont te leszel, de ennek kicsi az esélye)

Egyébként is így jártam. Kicsit cikinek éreztem, hogy megnézett egy ismerős/rokon, de mindegy most már ez van. Kép nélkül meg még kisebb az esély, hogy bárki is írjon neked.

2012. márc. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
*én is így jártam
2012. márc. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ciki és amilyen hülye a világ, könnyen mások pletykájává vállhatsz.Mész utcán, mondják valami hülyék, ez is fent van a társkeresőn, meglát egyik utálatos szomszédod és szövegel stb.

3 lehetőség van:

- leszarod az egészet, hogy más mit mond,gondol,terjeszt rólad

- nem raksz fel képet

- hagyományos ismerkedési formát vállasztod, élőben

2012. márc. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!