Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Aki fent van társkeresőn, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki fent van társkeresőn, nem aggódik, hogy ismerősre bukkan?

Figyelt kérdés
Nem merek feltölteni képet, mert tök kínosnak érezném, ha valami ismerősöm rámbukkanna. Alapból nem is hiszek ebben a társkeresőzésben, csak gondoltam adok neki egy esélyt, dehát kép nélkül az elég nehézkes, képpel viszont ugye aki ismer, az rögtön megismer.
2012. márc. 2. 15:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én is voltam fent egy ideig egy bizonyos társkeresőn,egyik nap beirt egy ismim és tökre meglepődtem.De a végén mindketten röhögtünk egyet és annyi.Azóta megtaláltam a párom,éppen ezen az oldalon:) 23/L
2012. márc. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel az ismerősöd mit keresett a társkereső oldalon?
2012. márc. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Jééé, te is itt? Te, figyelj már, nem tudod mikor játzsák a színházban a ...


És már helyben is vagyunk... Persze, ha a kedves papa talál khmmm olyan fotókat... vagy ami még rosszabb, nem ismeri fel, hogy a kislánya az, és találkoznak...

2012. márc. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!