Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Feltétlenül jóképűnek kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feltétlenül jóképűnek kell lennie az embernek, hogy milfeket szedjen fel vagy elég, ha kezdeményezö, van személyisége és még az ágyban is jó?

Figyelt kérdés

2012. márc. 5. 14:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy jó vagy az ágyban, nem számít a felszedésben, mivel úgyis csak akkor van jelentősége, ha már felszedted.
2012. márc. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem kell jóképűnek lenni (tapasztalat :-P )!
2012. márc. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 menta34 ***** válasza:
Mac mesélj... mi kell? hogy csinálod?:)
2012. márc. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy az én tisztem lenne, egy nyilvános fórumon tanítómestert játszani ... aki béna, ne dugjon :-P

Egyébként ugyanúgy, mint bármelyik nőt. Attól, hogy MILF, még nő!

2012. márc. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel, ugyanúgy kell őket felszedni, mint bármilyen nőt. Tehát igen, jóképűnek kell lenni.
2012. márc. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kösz! Bár én nem értek veled egyet. Ahhoz, hogy felszedj egy nőt nem kell jóképűnek lenni. Van előtte még pár dolog, ami dominálhat. A nők többsége nem a külső alapján dönt, max. annyit befolyásol a külső, hogy szóba áll -e veled. Ha már egyszer szóba állt: elveszett :-D :-P
2012. márc. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az sem baj, ha van pénzed, vagy pozíciód (munkahely). Az én ismerősöm ilyennel élt, azt mesélte, mindig figyelt rá a nő, hogy jól nézzen ki. Csak aztán szép lassan elkezdte uralni a bankszámlát is... Vigyázni kell!
2012. márc. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Minden nőnél csak annyira kell jól kinézni, hogy az első mondatot elmondhasd. Utána már csak rajtad, vagyis kettőtökön múlik.
2012. márc. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!