Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol tudnék ismerkedni normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék ismerkedni normális lányokkal?

Figyelt kérdés

Helyzet az, hogy nem nagyon tudok olyan helyet. Normális alatt azt értem, hogy nem ez a tipikus bulizós kurv@, akin egy este végigmegy a fél bagázs. Tehát komoly kapcsolatra keresnék egy lányt, nem egyéjszakásra... Max még annyi, hogy ne dohányozzon, azt nem bírom, én is cigiztem kis ideig, de elment hamar a kedvem tőle... Szórakozóhelyek tekintetében discotól kocsmáig végigjártam mindent. Mondjuk a discokat nem szeretem egyáltalán, főleg mert nem tudok táncolni, és nem is érzek rá affinitást, hogy megpróbáljak. Kocsmákban meg nem igazán láttam megfordulni szingli lányokat.

Még mielőtt megkérdeznétek már volt barátnőm, igaz vele egy ismerősöm révén ismerkedtem meg, de ennek pár 2 éve. Azóta így semmi, kezdem már elveszíteni az önbizalmamat..

21/F


/ja igen, tudom, hogy volt már kisezer ilyen kérdés, de felteszem újre :)/


2012. márc. 6. 17:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Próbáld a netes társkeresőket: origorandi az korrekt szerintem.

Bár nekem is nehéz volt találni egy olyan lányt, aki nem kavar még mellettem másik 8 csávóval, de végül is sikerült egy jófélét kifognom :)

2012. márc. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
www.pina.hu
2012. márc. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

hmmm... még hogy kocsmába nem járnak szingli lányok. én járok kocsmába, és szingli is vagyok. elmesélek egy kocsmás esetet.ülök szinglin a kocsmában a szingli barátnőmmel, de mivel elég népszerű ez a kocsma (a fiatalok körében), nem nagyon volt hely, ezért páran odaültek az asztalunkhoz. volt ott egy srác, akinek valószínűleg bejöhettem, mert mosolygott, mert érdeklődőnek mutatkozott, és mivel listázósat játszottunk a barátnőmmel, kíváncsi volt, h mi lehet az, próbált volna bekapcsolódni a játékba, csak hát nem árultuk el, hogy mi az, és miért vannak mindenféle dolgok a papírra írva. szóval vicceskedett, és próbálta felhívni a figyelmemet. én párszor visszamosolyogtam rá, és egyszer csak pofátlanul beleivott a sörömbe! meg kell valljam, ez nagyon tetszett. csak nekik sajna el kellett menniük, úgyhogy semmi sem lett a dologból, de talán ez a kis történet az épülésedre szolgál. javaslom még a koncertet, mert ott nem kell táncolni, csak ugrálni. az exem egy koncerten jöttünk össze, és utána hazakísért, ami tökre jólesett. hmmm... illetve különféle szórakozóhelyeken is ki lehet fogni normális csajokat. tudok rá példákat... amúgy részben én is hasonló cipőben járok, nem tudom hogyan tudnék normális srácokkal találkozni, mert szerintem ez a ritkább. aki nem akar azonnal megdönteni, hanem valami komolyabbra vágyik. majdnem lehetetlen... és tényleg, ami kell hozzá, az egy valamire való kinézet, humor, duma, és nagyjából ennyi, meg persze nem árt, ha kedves vagy, és egy kicsit elérhetetlennek tűnsz, tehát nem lihegsz rögtön a lány nyakában, mert akkor nem fogh értékelni.

18/L

2012. márc. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is egy kedves, aranyos, természetes lányt keresek , de nehéz találni a sok buta műnő között.

Egyszer megkérdeztem egy lánybarátomat, hogy hová járnak a rendes lányok iskola után? A válasz "haza". És tényleg! :D

2012. márc. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A normális lányok rég foglaltak mind.
2013. febr. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Amúgy, ez alapján még én is lehetek normális, mert suli után egyszerre haza. :D

Ne veszítsd el az önbizalmad! Fontos tulajdonság...

2013. febr. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!