Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kellene tennem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem, hogy sikeresek legyenek a randijaim? Mindig elrontom, és már nem akarnak utána találkozni velem a fiúk.

Figyelt kérdés

2012. márc. 8. 12:14
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Az utobbi bonyolult,nem értek ilyenekhez.Férfi vagy nö vagy?
2012. márc. 8. 12:44
 12/20 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok.
2012. márc. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
én mindig is az egyszerű séta híve voltam. ha elmentek valahova sétálni. akkor könnyebb a beszélgetés is.
2012. márc. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Én is egy egyszerű séta híve vagyok, főleg jó időben. játékteremben nem lehet beszélgetni, dobáljátok az aprót egy idióta játékba. Ez nem ismerkedés, inkább időpazarlás. Kajálda jobb, bár kaja közben se lehet normálisan beszélgetni. Szóval séta a parkban, kirakat nézés, stb.


Az meg hogy miről beszélj, hát jó kérdés. Egyén függő. Mindenkit más és más érdekel, másban van otthon, másról tud órákig dumálni.


Nem biztos hogy te rontod el, nem igazán lehet elrontani egy randit. Egyszerűen nem vagy szimpatikus a srácnak, enji.


Sokan esnek abba a hibába hogy beleszeretnek az emailban kapott képbe, közben meg a valóság teljesen más. Mosoly, hanglejtés, beszédstílus, mikor a másik a szemedbe néz, sorolhatnám. Ezek azért elég meghatározó dolgok egy kapcsolat legeslegelején.

2012. márc. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Ez a sétás megoldás tetszik.de sürün van ha már nem tudunk mit kérdezni,akkor csak mosolygunk egymásra.szerinted ilyenkor mit lehetne csinálni? vagy miket lehetne kérdezni?
2012. márc. 8. 15:23
 16/20 anonim ***** válasza:
"Ismi" "tali". Nos ezzel pl nálam már alapból el is kaszálnád magad.
2012. márc. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Miért? a mai világba mindenki igy irja. (Mármint a fiatalok)
2012. márc. 8. 16:14
 18/20 anonim ***** válasza:
Ez nem azt jelenti hogy helyes, vagy jó. Nem kell mindenáron idomulni a sok esetben ostoba tömegtrendekhez.
2012. márc. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Értem.Igaz lehet...
2012. márc. 8. 16:28
 20/20 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan ez a problémám kérdező,mint neked..miértteket én sem értem..de lehet,hogy azért van,mert nincs meg az a plusz a tetszés ellenére sem,ami 2embert összehoz..vagy lehet,h rajtad is pont ezt érzik..én pl végig gondoltam,hogy akikkel találkoztam és nem kerestek nos nem is érdekeltek úgy igazán férfiként..egy férfi volt,aki megérintett,de ő keresett is később is..
2012. márc. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!