Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Leszólítás, illetve az ehhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszólítás, illetve az ehhez való viszonyulás? 18/F

Figyelt kérdés

Fiúk, ti hogy szólítotok le egy lányt az utcán? Semmi bulizóhely. Esetleg egy üzlet, vagy kirakat.


Illetve lányok, nektek mi a szimpatikus ilyen téren? Mik az érdeklődést felkeltők, illetve mivel érik el hogy beszélgessetek velük?


2012. márc. 2. 23:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Én sehogy.
2012. márc. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nálam egy a szimpatikus: aranyos legyél, vicces, magabiztos, mosolygós.


Ha emellett még bátor is vagy, nyert ügy. :)


Konkrét szituációt olyasmit tudnék írni, hogy pl. a lány nézeget valamit nagyon egy bolt polcánál, te felkapsz egy ugyanolyan terméket, vagy egy "társterméket": odamész hozzá, és; Szia, ne haragudj, hogy csak így letámadlak, de próbáltad már ezt? Szerinted milyen? Neked bevált? Vagy: Segítenél, hogy ez pontosan mit jelent rajta?


Ha aranyos, segítőkész, úgyis segíteni fog, és látni fogod rajta, hogy vevő erre.


És ilyenkor elmerülhetsz a szemében, és egyszercsak megszólalsz: Úú, mondták már neked, milyen szép a szemed? *blabla* Nem lenne kedved velem eljönni egy randira?


Vagy lehetnek még ilyen esetek kutyasétáltatás közben, (ez nagyon jó, ha ő is kutyával van), kirakat nézegetés közben (Figyelj, kíváncsi vagyok egy lány véleményére: a nővéremnek szülinapja lesz, neked tetszik az a póló? Segítenél nekem választani egyet neki?)


Ezekkel szerintem tökre nem lehet bebukni, mert ha mondom, vevő rá, akkor nem ciki, lesz belőle valami, ha meg nem, akkor meg otthagyod, azt csá. :)


Szóval, hajrá! :)

2012. márc. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!