Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek gáz facebookon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz facebookon ismerkedni?

Figyelt kérdés
van egy lány aki tetszik egy fősulira járunk, de nem merek odamenni hozzá. Facebookon írnék neki az ovodás szint lenne?:D
2012. márc. 9. 22:40
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
ha szimpatikus vagy a lánynak, akkor tuti örül majd neki. ki ne örülne :)) szóval szerintem írj neki.
2012. márc. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem nem. Csak itt adja mindenki a tökös legényt.


Biztosan 100 éve, sőt még régebben, akár a középkorban a szerelmes levelek és versek is biztos kurv@ gáznak számítottak.


Meg 15-20 éve, mikor telefonszámot kértek a lányoktól, hogy majd felhívják őket. Az is biztos kurv@ gáz volt.


Ez van, sokan begyepesedettek, nem tudnak haladni a korral. Igen, ha böködsz meg lájkolgatsz, akkor tényleg kurv@ gáz vagy. De ha simán írsz neki egy üzenetet, mindenféle idióta smiley nélkül, azzal nincs semmi probléma.

2012. márc. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Nagy játékos vagy öcsém, elhívtál egy csajt. Én lehet, hogy FB-n szerveztem a találkozókat, de abból számtalant, emellett a randik és szeretkezések már élőben történtek.


Nem hiszem, hogy puhap.cs volnék, mert gyanítom több lyukat tömtem be, mint te, legfőképp azért, mert máskülönben azt írtad volna, hogy élőben hívtam el mindig a lányokat.


De most itt vered magad, hogy a meghívásodat először elfogadta egy lány. Igen király vagy, barátom.

2012. márc. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Egy újabb gamFOS gépész...
2012. márc. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Kár, hogy nincs más, csak a szavad. És az is kár, hogy ezt csak az én kommmentem után közölted. Gáz vagy, "haver", az egész facebook-függőségeddel együtt. Lyukakat tömködtél, igen... A farmos játékban, te gyík.
2012. márc. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Nem, hogy az egyetemet, de még a szakot sem sikerült eltalálnod, de még a közelébe se.


Legyél büszke magadra, ez legyen a legnagyobb érdemed a nyomorúságos életedben.

2012. márc. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
én a kérdezőre értettem a sulit! Összekeversz a vitapartnereddel :D
2012. márc. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Kár, hogy nem én írtam, de mindegy is. Egy szánalmas kis kocka vagy, aki facebook nélkül nem életképes. További jó éjt, te kis speciális szükségletű.
2012. márc. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Ez a nímand nem a VITApartnerem, mert ez nem vita, amit ő csinált. Leírom a véleményem, ez meg elkezd itt pattogni, mert most kapott egy kis önbizalomlöketet, mert valami hegyi troll elfogadta a randira hívását.
2012. márc. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Te súlyos kisebbrendűségi komplexusban szenvedsz, és a facebookon illetve ezen az oldalon kompenzálsz általad kitalált eseményekkel, az igazság torzításával. Szánalmas vagy, komolyan. Ha nem lennél ennyire nevetséges, akkor még sajnálnálak is.
2012. márc. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!