Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent az hogyha mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az hogyha mindig azok a lányok és nők mondják azt nekem hogy szép és jóképű vagyok, akik nekem nem jönnek be, enyhén szólva közepes kategóriába tartoznak?

Figyelt kérdés
Soha nem hallottam hogy egy bomba jó nő azt mondta volna rólam hogy jaj de milyen jól nézek ki. De akik nem jönnek be nekem, azok rendszeresen mondják. Ez mit jelent? A nagyon jó nők nem szoktak bókolni a férfiaknak? Vagy nem jövök be nekik? Azt mondják minden nőnek más jön be...hogy lehet hogy csak a nekem nem tetszők mondják azt hogy jól nézek ki? 23F
2012. márc. 11. 22:09
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
mondjuk már volt részem olyanba hogy nézett kitartóan, és amikor elhivtam valahova nemet mondott...
2012. márc. 11. 22:58
 12/13 anonim ***** válasza:

na igen...

azért nézünk többször (és hosszan) egy pasira, mert:

1. jól néz ki

2. van rajta valami fura


még mindig nem akarsz képet küldeni? most már tényleg kíváncsi vagyok :))

2012. márc. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
S azt nem tudjátok hogy nem illik bambulni az embert hogyha van rajta valami fura? 20 évesen illene tudni, én már 8 évesen rájöttem erre. Gondolom olyan vagy hogy még meg is mondod neki, felhívod rá a figyelmét hogy: "hallod öcsém, rémronda ferde orrod van", vagy "gusztustalanul össze vissza állnak a fogaid". Fényképet meg azért nem szeretnék küldeni, mert nem árul el semmit, van pocsék rosszul sikerült képem, van meg kifejezetten jól sikerült is, úgyhogy ezek alapján nem lehet következtetéseket levonni :)
2012. márc. 12. 09:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!