Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Nálatok előny ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Nálatok előny ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Érdekelne, hogy nálatok előny-e az, hogy a fiú amellett, hogy tanul(elég jó eredményekkel), van munkája is s ezáltal saját keresete(alkalomadtán kb. 50-70.000 forint is, ami nincs lekötve, hogy mire kell-tehát rátok is költ belőle, veletek tölt el időt). Persze van ideje rátok mindezek mellett is. Kb. 16-18 év közötti fiúkra gondoltam. Ezekről mi a véleményetek? Köszönöm a válaszokat! :)


2012. márc. 17. 13:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
igen, fontos h legyen munkája. nem fogok senkit se elrtartani..
2012. márc. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted?


Nem, ez hátrány hülye gyerek. -.-"

2012. márc. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Minden nőnél előny ha pénzed van ... sőt csak az az előny ...
2012. márc. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
utolsó, nem a pénz a lényeg, hanem h legyen munkája. gondolom, te se szivesen tartanád el a párodat.. vagy?
2012. márc. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Szilvia99 válasza:
Szerintem a mostani helyzetben eleg nagy szo az, ha ilyen fiatalon jol tanulsz es meg munkad is van mellette. Legalabb ennyivel is segited a szuleid, hogy megoldod sajat magadnak a zsebpenzed. De vigyazz, hogy a munka ne menjen a tanulas rovasara! Es ne hagyd magad kihasznalni (elony, ha van penzed amit akar a csajszikra is kolthetsz, de sok csajszi visszael a helyzettel ilyenkor...) Csak ugyesen! :D
2012. márc. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
18 évesen mindenképpen előny, ha ennyi pénzt is keresel a suli mellett, és igazán szép dolog, hogy ebből a barátnődre is költenél. Vigyázz viszont, sajnos manapság sok lánynak fontosabb a pasi pénze a kelleténél, ki ne használják a jóhiszeműségedet vagy a figyelmedet :)
2012. márc. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm 5. :) Hát igen... nem igazán megy a tanulás róvására, mivel méhészkedek(családunkban egyedül én, 16 évesen), s a méhek hetente 3-4 órát igényelnek, valamint pergetéskor kicsit többet. Nem is azok a lányok érdekelnek, akik pénzéhesek, ilyen modern selejtek... az értékesebb lányokra gondoltam:)
2012. márc. 17. 13:55
 8/15 anonim ***** válasza:

Miért írtad ki ezt a kérdést?


Azt hitted, hogy hátrány?

2012. márc. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
pozitív, de nem számít olyan sokat.
2012. márc. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok magabiztos, nem tudom hogy a KOMOLYABB, őszintébb lányoknál ez mennyire számít? Illetve hogy néznek erre a lányok?
2012. márc. 17. 14:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!