Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szégyelli magát vajon? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyelli magát vajon? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elég kínos a szituáció, de nem tudok mit csinálni, hátha valaki tud valamit mondani rá.

Múlt hét csütörtökön volt a legelső randim azzal a lánnyal, akibe évek óta távolról szerelmes voltam, de sosem mertem elhívni randira, meg barátja volt meg ilyenek. Két hete bátorságot vettem magamon és odaálltam elé, meghívta egy vacsorára a lakásomra. Szépen kitakarítottam, főztem meg minden klappolt.

Megjön a lány, beszélgetünk, majd leülünk vacsorázni. Láttam már előtte is rajta, hogy kissé feszeng, de betudtam ezt annak, hogy ő is izgul. De nem emiatt...

A vacsora közben hát hogy is mondjam, a pukizott kifejezés elég enyhe. Egyrészt kissé hangos volt, bár teljesen csöndben voltunk pont ekkor, mert mindketten ettünk, épp nem beszéltünk, a másik meg az, hogy hmmm... eléggé lehetett érezni. Ezt ő is észrevette és láttam rajta, hogy elpirosodik az arca, én meg mondtam, hogy hú, de meleg van, kicsit kinyitom az ablakot. Amit kinyitottam, de nem nyugodott le és pár perc múlva elviharzott. Azóta nem veszi fel a telefont, ma az egyetemre se jött be.


Tisztában vagyok azzal, hogy a lányok a közhiedelemmel ellentétben nem eper szagút pukiznak és alakút kakilnak, szóval nekem nem volt akkor sem és most se nagyon gondom vele, de ezt nem tudom vele megértetni.


Lányok! Tényleg ekkora nagy ciki az ilyen számotokra, hogy ennyire elkerülitek emiatt a másikat?


2012. márc. 19. 21:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Úristen...szegény.. bele sem merek gondolni mi lett vna ha velem tortenik ugyanez...valszeg ugyanígy reagálnek mint ő es a fiút is nagy ivben elkerülnem...neked nem lenne ciki egy ilyen helyzet? A lány helyébe képzeld magad...
2012. márc. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
igen, szamunkra nagyon ciki! amugy elszegyellte magat, csak te megjobban zavarba hoztad, ezert szaladt el...
2012. márc. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez elég ciki lehetett neki. Próbáld megértetni vele h téged nem zavar a dolog és hogy szeretnéd ha újra találkoznátok. Ha nem veszi fel a telefont akkor sms, internet
2012. márc. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
100%

Hú, ez valóban elég kínosnak hangzik így leírva. Biztos én is elmenekülte volna szégyenemben.

22L

2012. márc. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
igen! kinos! nagyonis.én legalábbis annak gondolom és képeslennék elkerülni akkor a pasit.ugygondolom hogy azt ö megjegyzi és kiröhögne..
2012. márc. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor, szerintem az a legnagyobb hiba, ha megpróbáljuk leplezni. Szerintem ilyenkor valami humorral kellene elütni, egyet röhögni rajta és kész. Minél jobban feszeng az ember, annál jobban becsúszik az ilyen, és nehéz jól kijönni ebből a szituból.
2012. márc. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
szegeny csajszi...megertem ot!
2012. márc. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
nem vagyok lány de szerintem azóta is othon sir szegény mekkora égés lehet ez neki.még azon sem csodálkoznék ha másik egyetemre át iratkozna
2012. márc. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

tényleg ciki lenne, de azért így nem viselkednék

azt kellet volna mondanod te, hogy egészségedre! :D

2012. márc. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
9%
Phuuuu elég rendeset púzhatott ez a fingós pi csájú riherongy . Ilyenkor kontrázz rá te is és akkor nem lesz neki olyan kellemetlen . Valld be te úgy is nagyobbat tudtál volna és olyan szaga lett volna hogy rá lehetett volna támaszkodni .
2012. márc. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!