Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ha tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha tetszik egy lány a suliból, de nem ismerjük egymást, hogy veszi ki magát a dolog, ha odamegyek hozzá, és megkérdezem, hogy lenne-e kedve találkozni, meg esetleg elkérem a számát? Túl béna?

Figyelt kérdés
Vagy más módon hogyan kezdeményezhetnék?
2012. márc. 14. 23:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán kissé lerohanó duma.
2012. márc. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Esetleg kérdezz meg egy termet, merre van, és utána próbáld meg folytatni a beszélgetést lassan terelődve más témákra.


Nem kell sietni.

2012. márc. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

elég direkt,de férfias.

én jobban szeretem a sunyibb nyitásokat.

ezektől a csajok nem érzik úgy,hogy rájuk rúgtam az ajtót.

pl

elmegyek mellette és a vállam fölött visszaszólva kérdezek valami egetverő baromságot.

láttad azt a két csajt akik öszeverekedtek?mosoly

válaszol,aztán már dumáltok is.

majd mond azt,hogy nem maradhatsz sokáig,mert menned kell,ezzel biztosítod,hogy nem fogsz a nyakán lógni órákig,elmondasz pár vicces sztorit,közben figyeled,hogy ő is nyit e feléd,pl megkérdezi a neved.

aztán elkéred a számát ha úgy látod vevő rád.

2012. márc. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sem kell lerohanni egyből szegényt, magadra való tekintettel sem, mert lehet, hogy van barátja és nem tudsz róla, vagy ilyesmi.

De nyugodtan menj oda hozzá dumálni:)

20l

2012. márc. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

hát, tudtommal nincs barátja, de ennek még utánajárok :D

amúgy persze nem ennyire hirtelen gondoltam, hanem mondjuk odamegyek, zavarhatom-e egy percre, bemutatkozom, megmondom, hogy szívesen megismerném, lenne-e kedve valamikor találkozni (idő hiányában, ugyanis a szünetek nem túl hosszúak), satöbbi satöbbi.

amúgy köszönöm a tippeket!

2012. márc. 15. 21:38
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen először egy sima kontakt kell.


Ne hari de egy keresztnevet kérhetnék ehhez a gyönyörű archoz....vagy valami hasonlóan rossz duma.

2012. márc. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!