Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kell az első randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell az első randin csinálni és mit nem szabad (a beszélgetésen kívül)?

Figyelt kérdés
2012. márc. 20. 16:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

szabad:

- lazának lenni

- sokat mosolyogni

- viccelődni

- bókolni

- érdeklődni udvariasan


nem szabad:

- hányni

- fagyit enni, miközben biciklizel

- kiugrani egy ház 55. emeletéről

- lepisilni egy fát és közben ordítani

- inzultálni a rendőröket

- néniket rugdosni


a többit már te is tudod.

2012. márc. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Mondjuk ezt magamtól is tudom, amiket írtál... nem erre gondoltam.
2012. márc. 20. 16:21
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

hát akkor mégis mire vagy kíváncsi?


semmi extra nem kell egy randin, nem kell fejreállnod! légy olyan, amilyet a "szabad" kategóriába írtam és akkor baj nem lehet. (ha betartod azokat, amiket meg a tiltólistára írtam, az se árt)

2012. márc. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

mikor kell/illik ezeket: lány kezét fogni, csók, átölelni


s mikor nem illik még, mikor korai?

2012. márc. 20. 16:27
 5/22 anonim ***** válasza:

na így már mindjárt más.


átölelni pl simán átölelheted, DE ne túl gyakran, az visszatetszést kelt. csók... hát, ha úgy látod, h ő is a témán van, akkor simán belefér. kezét szerintem korai megfogni, az olyan furcsa, nagyon zavarban lesztek tőle. puszi a végén, ha nagyon összemelegedtek, akkor csók is. de ezt neked kell látnod, minden eset más.

2012. márc. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Nehezen lehet felmérni ezeket... ez a bajom nekem.


Nem akarom, hogy "biztonság kedvéért" várjak vele és gyávának tartson... de azt se, hogy túl hamar csináljam és ezzel elszúrjam...

2012. márc. 20. 16:32
 7/22 A kérdező kommentje:
meg ezeket mikor, hol? kávézóban? séta közben?
2012. márc. 20. 16:35
 8/22 anonim ***** válasza:
amugy mi a nemed ?:) lehet kicsit más lenne ..
2012. márc. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Szerinted, ha azt írom, hogy "a lány kezét megfogni", akkor mi a nemem?
2012. márc. 20. 16:40
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

szóval parázol. az nem baj, tök normális. azt mondom, ha tartasz ezektől, akkor beszélj róla viccesen. :) bár én soha nem gondoltam még töketlennek egy fiút, csak azért, mert nem csókolt meg az első randin. és nem is ismerek olyat, akinél elásta volna magát ezért egy srác.


ha nagyon parázol e miatt, mondd neki, h: - Megcsókolnálak, de nem tudom, h szeretnéd-e. bevágsz egy mosolyt, lazán és kész. aztán úgyis látod a reakcióját, és abból leveheted, h mi is a szitu.


de figy, nincs erre aranyszabály, h a kávézóban egy szerelmes szám fölött, 16:30 perckor: CSÓK. ez nem így megy az életben. tudom, h nehéz elfogadni, de a való életben az ilyen dolgok érzésre mennek. nem lehet ezeket betervezni.

2012. márc. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!