Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg reménytelen a helyzet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg reménytelen a helyzet?

Figyelt kérdés

21 éves fiú vagyok, nincsenek barátaim, sose volt még barátnőm. Mikor elkezdtem az egyetemet azt hittem, hogy ez majd megváltozik, hogy hasonló gondolkodású és érdeklődésű emberek között majd tudok barátokat szerezni, illetve talán egy barátnőt is.


Közép suliban és technikumban se volt lány osztálytársam és még az iskolában is eléggé reménytelen volt a fiú-lány arány (kb. 5x annyi fiú volt, mint lány) így annyira nem is meglepő hogy nem tudtam becsajozni.


De az a helyzet hogy barátokat se tudok szerezni, pedig kedves, segítőkész vagyok, nem vagyok köcsög vagy bunkó.

Akiket az előző sulikban barátaimnak tartottam azután, hogy nem voltunk osztálytársak vissza se köszöntek ha találkoztunk az utcán. És amit nem gondoltam volna, hogy ez ennél még lehet rosszabb.


Az egyetemen azt vettem észre hogy az emberek nem akarnak barátkozni, vagy egyáltalán jóban lenni másokkal. Azt hogy az előadásokon nem akarnak haverkodni meg dumálni megértem, elvégre ott van több száz ember.De a gyakorlatokon ahol csak 20-30 ember van, vagy fél órával a gyak. előtt mikor csak 3-4en vagyunk ott akkor se akar senki beszélni a másikkal. Csak olyanok beszélnek egymással akik korábbról már ismerik egymást.


Először annyiban hagytam hogy biztos csak nehezen indul, meg majd megváltozik, hát nem... Na de kár ezen aggódni gondoltam eddig se voltak barátaim, mint ahogy utólag rájöttem, majd megleszek valahogy, meg itt már vannak csajok és majdcsak lesz valahogy. És hát itt már előjön a probléma hogy nem nagyon van tapasztalatom csajozás területén, úgy minimum 5 évvel a kortársaim mögött járok, ekkorra már mindenkinek volt több barátnője meg minden, én meg most jutottam el addig hogy most már van esélyem hogy beszéljek egy lánnyal.


De mégis hogy menjek oda bárkihez is? Vagy mit mondjak?


Úgy értem beszéltem már lányokkal, de akkor mindég volt valaki közös ismerős vagy hasonló aki szintén ott volt és részt vett a beszélgetésben, de csak úgy odamenni egy vadidegen lányhoz, tuti elküld a fenébe...


Kézenfekvő volna hogy járjak el egyetemi bulikba, majd ott lehet ismerkedni, de igen ám, 50km-ről vagyok bejárós, mégis hova mennék buli után kijózanodni? vagy egyáltalán miért akarnák elmenni egy olyan helyre "bulizni" ahol az égvilágon senkit nem ismerek? sőt de még csak bulizni se voltam életemben...


Így hát se barátok se semmi, eléggé depressziós vagyok, vagyis voltam mikor még középsulis voltam, ez azóta annyival rosszabb hogy erre már egy külön fogalmat kellene kitalálni. Hiába gondolkozok hogyan hozhatom rendbe ezt az eléggé elrontott helyzetet nem nagyon látok kiutat, és még csak olyan sincs akivel ezt megbeszélhetném. Édesapám meghalt, anyám meg csak annyit mond hogy tanulj inkább ne ilyen hülyeségeken járjon az agyam...


Végképp nem tudom mit csinálhatnék, nem akarok öngyilkos lenni, mert nem meghalni akarok hanem azt hogy jobb legyen, és avval hogy meghalok nem lesz jobb de eléggé el vagyok keseredve hogy biztos velem van a baj, és nem tudok rájönni hogy pontosan miért utál meg mindenki, hogy min kellene pontosan változtatnom hogy normális életem legyen...


2012. márc. 20. 19:57
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
1-5 éve rosszul írtam 1,5 éve*...
2012. márc. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Bocs azért hogy hosszú lett, de a legalapabb kérdéseket és válaszokat próbáltam kiküszöbölni, azthiszem inkább kevesebb mint több sikerrel.


Egy pár barátom akad igen, illetve jobban barátaim ők nekem, mint én nekik, ők más haverjaikkal járnak el bulizni, próbáltam már hogy menjünk el együtt hogy ne legyek egyedül de folyton csak letereltek hogy most nekik ezért vagy azért nem jó stb.


A helyi szórakozóhelyhez még tegyük hozzá hogy falusi vagyok, és az egyedülálló csaj fogalom a falunkban ismeretlen fogalom, az 5xös fiúarány itt is megvan.


Biztos hogy nem "sugárzik" belőlem az önbizalom, depressziós emberekre nem jellemző, és nemhiszem hogy ok nélkül vagyok depressziós. A hobbi dolgok megint falun eléggé korlátozottak, amikben jó vagyok azok meg még szerintem is lényegtelen dolgok, amik pl csajozásnál semmit se számítanának.

2012. márc. 20. 20:40
 13/22 anonim ***** válasza:

Ez így akkor sem lesz kóser. És a legközelebbi város, lehet kisebb nagyobb 50km-re van? Nem lehet olyan nagy távolság, vagy nem tudom de először magadat fogad el addig ne is tégy semmit. Ezt pedig úgy tudod elérni ha teszel is érte valamit, amihez nekünk nem sok hozzá szólásunk van ugyan is a te életed, döntésed.


17/F

2012. márc. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Amennyire én tudom, annak hogy elfogadd magad az a feltétele, hogy mások elfogadjanak.


Nekem meg pont az a gondom hogy nem ismerek másokat akik tényleg elfogadnának és értékelnének. És végsősoron olyanokkal szeretnék beszélni akik tényleg átérzik miről is van itt szó igazából.

2012. márc. 20. 21:01
 15/22 anonim ***** válasza:

Pont fordítva van. Akkor fogadnak el ha te elfogadod magad. Mégis ki érezné jól magát egy önutáló, depressziós egyénnel? Nem logikus? Nem mutogathatsz másokra mindig, hogy a tőled 100 km-re élő, sosem ismert egyén miatt vagy ilyen, mert nem fogad el...

Azt meg megértem, hogy nem akarnak új barátokat. Gondolom tanulni mennek oda, és remélhetőleg komolyan veszik.

2012. márc. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
az hülyeség, hogy az egyetemen az emberek nem akarnak ismerkedni. ez hatalmas marhaság. ha új félév kezdődik, minden egyes gyakorlaton új ismerősöket szerzek. valami hiba benned lehet.
2012. ápr. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
A Titok, avagy a Vonzás törvénye. töltsd le
2012. ápr. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
viszont egy csaj sem fog leállni egy depressziós, önutáló emberrel. ez majdnem biztos, max egy depressziós önutáló csaj, de azzal meg semmi jó nem sülne ki a kapcsolatból, csak méglentebb rántanátok egymást. először magadat kell rendbehoznod, csak utána lesznek barátaid, barátnőd.
2012. ápr. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Annyit elárulnál, hogy melyik megyében laksz? :)
2012. ápr. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Csongrád megye, az egyetem meg SZTE-TTIK.
2012. ápr. 3. 18:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!