Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kell buliban megközelíten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell buliban megközelíteni egy csajt, hogyha el akarod érni hogy még ki is alakuljon köztetek valami? Táncparkettre gondolok.

Figyelt kérdés
Soha életemben nem mertem odamenni egy lányhoz egy buliban, mert bénának éreztem magam, és fogalmam sem volt hogy kell megtáncoltatni úgy hogy neki az tetsszen is. Milyen tanácsaitok vannak e téren?
2012. márc. 22. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Előszőr el kell döntened, hogy mit akarsz attól a csajtól.

Mit?

2012. márc. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk beindítani, azt hogy jól érezze magát, és hogy még akarjon találkozni velem, akár fizikai érintkezés céljából, akár ennél többért.
2012. márc. 22. 20:38
 3/8 anonim ***** válasza:

először próbálj vele szemkontaktusba kerülni. ha ez megvan, figyeld, h pillantgat-e többször is feléd, vagy inkább elkapja a fejét és feltűnően nem néz rád. ha az utóbbi, hagyd a fenébe. ha az előző, akkor következő lépés: menj oda hozzá. megkérdezheted, h: -táncolunk? (bár nekem volt egy olyan pasi, aki egyszerűen odajött és elkezdett velem táncolni, lehengerlő volt a magabiztossága, pedig nem volt top10-es :)). nem tudom, milyen a tánctudásod, de nem kell túlzásba vinni, kerüld a széles mozdulatokat. egyszerűen, lazán. figyelj a ritmusra, ellesheted pár sráctól is a technikát. :P


mire vagy még kíváncsi?

2012. márc. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy nincs nagy tánctudásom és félénk típus vagyok, de valahogy nem tudom kiverni a fejemből ezt a dolgot, annyira vonz az hogy megtáncoltassak egy csinos lányt. Hogy még mire vagyok kiváncsi? Ti lányok fel szoktatok izgulni amikor egy jó tánctudásu fickó odamegy hozzátok és jól "megdolgoz"?
2012. márc. 22. 22:09
 5/8 A kérdező kommentje:
A jól kinézéssel nem értek feltétlenül egyet, mert pld tegnap voltam buliban és hát volt egy néhány idétlen figura aki a legjobb nőciket nyalizta :P Azt lehetne modnani hogy a legszebb nők a legrondábbra buknak. Na jó, ez elég hülyén hangzik, de lehet benne valami, sztem a nőknek olyan fériasnak tűnik az ha a pasi ronda. Persze férfiasan ronda, nem olyan szerencsétlenül ronda. Mert van különbség :P Nekem pld lányos arcom van és érzem hogy nem vesznek komolyan.
2012. márc. 22. 22:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt mindenképp kerüld el, hogy hátulról nekidörgölőzöl. Legyél tökös és szemtől szembe menj oda hozzá és kezdjetek el együtt táncolni. :) Aztán kérdezd meg iszik-e valamit esetleg nem-e jön ki beszélni picit oda ahol csendesebb... :)
2012. márc. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem is sokáig rejtély volt, hogy hogy lehet az, hogy a legjobb nők a legrondább pasikkal vannak. De aztán rájöttem erre is.

Amikor a férfiak értékelnek egy nőt, akkor 90%ban a külső számít, a maradék 10 pedig egyéb dolgok pl személyiség. Ja és figyeld meg, hogy akármilyen nőt látsz, ez az értékelés akaratlanul is megtörténik.

Nőknél kb 20-30% a külső megjelenés és a többi a kisugárzás, az attitűd. Ezt is elég gyorsan képesek érzékelni. A ronda pasik pedig olyan magabiztosak, hogy szranak a kinézetükre és félelmet nem ismerve közelítenek a legjobb nőkhöz. Ez a határozottság elbűvöli őket. És ha szorult egy kis humor is az illetőbe, akkor övé a csaj.

2012. ápr. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ma 18:20 - te egy nagyon okos pasi vagy. és kb le is fedted a valóságot. lehet vannak, akiknek csak a külső oszt, de ha valaki magabiztosan kiáll elém, az viszi a pálmát. :))
2012. ápr. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!