Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Társkereső oldalak: legenda,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső oldalak: legenda, vagy valóság?

Figyelt kérdés
A kérdést a következő képpen kell érteni: Vannak fent olyan emberek is, akik jól néznek ki és értelmesek, vagy csak a selejt jár oda? Senki ne vegyen magára semmit, azért kérdezem, mert nem tudom, és légyszives csak az válaszoljon, akinek vannak tapasztalatai.
2012. márc. 23. 22:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
33%
Vannak normálisak is. De az a ritkább.
2012. márc. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Vannak normálisak. :)
2012. márc. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
14%

"jól néznek ki és értelmesek"

bocs de ez együtt csak a filmekben meg a mesékben van

2012. márc. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
mármint a társkeresőkön belül persze
2012. márc. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
A leghosszabb,legkomolyabb kapcsolataim onnan voltak.Jól kell tudni választani.
2012. márc. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

Kérdés, hogy milyen kapcsolatra akarsz ott szert tenni.

Vannak ám jó arcok, de sokan csak dugni akarnak.

Én pl. egy társkeresőn ismerkedtem meg a párommal már 3 éve és azóta van egy 4 hónapos Babánk is.

Sok sikert az ismerkedéshez:)

2012. márc. 24. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
03:02 A rossz hír, hogy férfi vagyok :D Vagy úgy is érvényes a dolog?
2012. márc. 24. 04:54
 8/14 anonim ***** válasza:

Teljesen normális emberek is vannak fent. Az is csak egy ismerkedési platform, ugyanúgy ahogy lemész egy szórakozó helyre ott is találsz normálisat, hü.lyét, szépet, rondát.

A neten is ugyanezek az emberek vannak fent.

2012. márc. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Gondolom is-is...ez is szerencse kérdése..saját tapasztalat alapján ritka az,ilyen amit kérdezel..az meg a dolog másik oldala,hogy a többsége csak d-gni akar semmi mást...hiába irja,hogy komolyat akar stb...de az is tény,hogy kb ugyan az van ott is,mint az életben...magyarul tök mindegy hol keressel kevés már a normális ember..persze vannak,csak ki kell ezt is fogni.:)
2012. márc. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Vannak, de ha lányokra gondolsz, ők csak akkor fognak neked visszaírni, ha te még jobban nézel ki, mint ők.
2012. márc. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!