Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Társkereső oldalak: legenda,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső oldalak: legenda, vagy valóság?

Figyelt kérdés
A kérdést a következő képpen kell érteni: Vannak fent olyan emberek is, akik jól néznek ki és értelmesek, vagy csak a selejt jár oda? Senki ne vegyen magára semmit, azért kérdezem, mert nem tudom, és légyszives csak az válaszoljon, akinek vannak tapasztalatai.
2012. márc. 23. 22:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Törölve lett a válaszom, nem tudom miért. Leírom más szavakkal.

A társkereső oldalakon sokféle ember próbál ismerkedni. No még egyszer: EMBER! Nem selejt! Aki ilyen szavakat használ felebarátaira, milyen ember lehet?

Nem születtünk egyformának. De egy 140 centis, púpos, félszemű féllábú bibircsókos, félhülye embertársunk is ugyanolyan lélekkel van felszerelve, mint egy magas, jó alakú, szép arcú, megnyerő modorú, okos embertársunk.

Mindenki vágyik arra, ha szeressen és szeressék.

Nekem nem vált be ez a társkeresési mód, de ez alighanem az én hibám. Aki tökéletesre vágyik, nem baj ha maga is az. De még így is csalódhat. Tőlem jöhet a „selejtes” is, ha szeretni tudom, s ő is viszont szeret.

2012. márc. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Van mindenféle fajta. Meg kell találni aki neked kell.
2012. márc. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Szia 03:02-es vagyok.

Pasi ismerőseim mondták, hogy a csajok elég ritkán írnak vissza. De gondolom inkább azok a jobb nők. Sok csaj nézi ám azt meg, hogy mennyire vagy kigyúrt, és hogy van-e kocsid ... Persze vannak normális csajok is, de ki kell fogni. És meglepő, de csajok közül is ám sokan csak sexet akarnak.

De fogadj meg egy tanácsot, láttam, hogy sok lány írta ki ezt a szöveget, és speciel én is utáltam, ha egy tök sablon levelet írsz neki először. Pl.: Szia van kedved ismerkedni, meg milyen szép vagy ... Valami frappánsat találj ki .

2012. márc. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Csúnya fiúknak még a csúnya lányok se írnak vissza, tapasztalat.
2012. márc. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!