Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rossz ötlet ha rendszeresen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ötlet ha rendszeresen szexelek az exemmel?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok. A volt barátom pár hónapja felvetette a témát,hogy mi lenne ha "kihasználnák" egymást. Tehát ha neki szüksége van rám,vagy nekem rá akkor találkozunk és szexelünk. Nos ez tudom sok ember számára elítélendő,de én belementem. Viszont nem vagyok biztos benne, hogy csak velem játssza ezt a "játékot". 28 éves, de még mindig nem áll készen egy kapcsolatra. Én viszont mindig is szerettem, és azt hiszem most is. Kérdés,hogy mi legyen ezek után? Keressem továbbra is? És szexeljünk , vagy inkább hagyjam? Titkon mindig abban reménykedek,hogy egyszer belém szeret, lehet gyerekes vagyok...így csak olyan válaszokat várok, akik nem oltanak le, hanem tényleg tudnak tanácsot adni ezügyben :)
2012. márc. 26. 22:45
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
58%
Akiből 28 éves korára nem lett még semmi, abból már nem is lesz. Felejtsd el ezt az embert. Összejönni biztos nem fogsz vele!
2012. márc. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
85%
Ha még szeretet és félsz h mással is szexelni fog akkor kár volt belemenni. Valami oka volt h szakítottatok és ha szexért megy vissza hozzád akkor nem lesz semmi a dologból
2012. márc. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
első, nagy butaságot beszélsz...
2012. márc. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Én a helyedbe nem mennék bele, túl sok érzelmet vinnél bele és megint csalódni fogsz.
2012. márc. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Hagyd, sokkal valószínűbb hogy belédszeret ha jó darabig feléje sem nézel.
2012. márc. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Belementem már, most az a kérdés folytassam e vagy sem? Általában mindig én keresem, én írok rá stb.... viszont,fura,hogy legutóbb megnyílt nekem és olyan dolgokat mesélt el amit eddig soha. Ebből gondolom,hogy barátként kezel, és nem lehet köztünk több...egy pasi ritkán beszél nyíltan az érzéseiről,pl. hogy nem akar kapcsolatot, mert nem képes még rá
2012. márc. 26. 22:50
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Kislány. Mondtam ha szex miatt megy vissza akk abból nem lesz semmi. Ha akrna még valami komolyat akkor kapcsolatot kezdeményezett volna nem csak szexet. Pláne h nem is keres csak te őt.

Ne ringasd magad álmokba. Inkább próbálj tovább lépni. És az így nem fog menni

2012. márc. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Oké, ezt értem. De mi van akkor, ha nekem is ugyanolyan szükségem van a szexre ,mint neki. Így tulajdonképpen én is használom őt, addig amíg nem lép be valaki az életembe...
2012. márc. 26. 22:57
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

És az neked jó h szerelmes vagy a srácba és hozzá járkálsz szexelni?? Soha nem lépsz így túl.

Van neked szép kezed is v veszel 1 vibrit v uborkát és azzal is meg lehet lenni. És kötődni sem fogsz hozzá

2012. márc. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Titkon mindig abban reménykedek,hogy egyszer belém szeret, lehet gyerekes vagyok...így csak olyan válaszokat várok, akik nem oltanak le, hanem tényleg tudnak tanácsot adni ezügyben :)


Ez baj, hogy te szerelmes vagy és reménykedsz. Ha nem így lenne, azt mondanám, hogy egészségedre, de így elég megalázó a dolog rád nézve.

2012. márc. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!