Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A gyerek miatt megéri együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyerek miatt megéri együtt lenni?

Figyelt kérdés
Szóval érzem és tudom hogy a feleségem nem szeret már,de ezt sosem vallaná be nekem..Egy msn beszélgetésböl (a naplózott fájlból) kiderült hogy csak a gyerek miatt van mellettem és persze mert nincs hova mennie,mert én dolgozok és neki meg nincs munkája..De mégis milyen dolog igy leélni egy életet valakivel? A gyerek sinyli meg ha külön megyünk,a gyereknek az igazi apja és anyja kellene,ás nem egy pót apa vagy anya..Nem tudom mit csináljak..Mert ő állandóan más pasikról ábrándozik,szerelemre vágyik,persze mindig csak szexre kell a pasiknak..
2011. júl. 29. 15:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem nem éri meg. Én szüleim is elváltak és még élek.


Jah egy dolog nem az az apa vagy az anya aki megcsinált !!!! Ez a fontos !!!

2011. júl. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

veszekedni is szoktatok? mert ha igen, sztem váljatok el, annál még a csonka család is sokkal jobb.

de még ha nem is veszekedtek, úgy látszik egy beszélgetés rátok férne. mert az már gáz, ha az msn-es naplóban kell kutakodnod.

2011. júl. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Egyáltalán nem éri meg csak a gyerek miatt együtt maradni. Előbb-utóbb (minden bizonnyal) úgyis teljesen elhidegültök egymástól, és azt sokkal jobban megsínylené a gyerek, mintha elválnátok. Sajnos tapasztalatból írok, én megkönnyebbültem, amikor a szüleim elváltak.

2011. júl. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
az én szüleim is elváltak, és sokkal de sokkal jobb így. nem értek hozzá, de ha az anyának nincs munkája, akkor nincs rá esély hogy neked ítéli a bíróság a gyereket? szerintem válj el tőle, ne maradj vele sajnálatból hogy jaj szegénynek nincs munkája, éhen halna nélkülem... hiszen ő, ha megtehetné, téged már rég kivágott volna...
2011. júl. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Pinocchio ***** válasza:
Ha mellette maradsz azzal saját magadat alázod meg,váljatok el gyerek meg maradjon nálad.Én legalábbis ezt tenném.
2011. júl. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jah , és igen ha neked van munkád neked lesz jogod hogy a gyerekeket magadhoz vedd . És ha tényleg jogtalanul mondta ezt ( nem tudom milyen vagy ) akkor ne hagyd békén . Nem szabad papucsnak lenni :D
2011. júl. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem a szüleim hasonló indokkal maradtak együtt, és az egész család megsínylette! Nem éri meg!
2011. júl. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A gyerek inkább arra ok, h elváljatok! Neki lenne a legrosszabb, tapasztalatból mondom!
2011. júl. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem gondoltál még arra, hogy "visszahódítsd"?


Mi 3 éves kapcsolat után hidegültünk el, viszont amit Ő nem tud, az az, hogy ez nem azt jelentette, hogy már nem szeretem. Egyszerűen ha láttam volna rajta, hogy újra magának akar, hogy szeret, és ezért teper, pedálozik, mennyekben jártam volna...

De nem tette...


Sokszor a megoldás nagyon egyszerű lenne, próbáld meg!

2011. júl. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ácsi ácsi ácsi!!!


A gyerek sínylené meg ha, nem a 2 szülő nevelné együtt, ebben az esetben???


Súlyos tévedés!


Gondold végig, együtt vagytok, sokkal ingerültebbek vagytok, elmúlt a szeretet, görcsösebbek vagytok a másik mellett, lassan már a kanapén alszol, a viták sokasodnak, anyuci eljár otthonról a pasijához vagy szeretőjéhez, vagy a pasija jár hozzátok.....

Apu és anyu, vitáznak, sok a konfliktus kettőjük között...

---------> NA! ezt sínyli meg a gyerek!!!


Ha viszont anyu apu külön van de boldogok, akkor ott a gyerek is jól érzi magát! Nyílván apu eljön néha láthatáskór, de akkor is jobb hidd el! És a gyereknek is jobb lesz!


Gyerek miatt együtt maradni??? A legnagyobb baromság!!

Ez csak sokkal rosszabb lenne...


Te is és a lány is élhet boldog párkapcsolatban, ahol te is és ő is külön külön boldogok vagytok! ÉS a gyerek nem a kínt a szenvedést a háborút, anyu pasiját, vagy apu csaját látja időnként....felváltva...


(tapasztalatból mondom 27/f)

2011. júl. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!