Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire "divat" manapság az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire "divat" manapság az manapság, hogy valakinek levélben irommeg, hogy tetszik és szeretném, ha a barátnőm lenne? Ti lányok hogyan reagálnátok erre?

Figyelt kérdés
2009. jún. 15. 23:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
65%
az óvodások körében talán még az...felejtsd el, vidd el sétálni, moziba, randira, nevettesd meg, hangolódjatok egymásra és hozd fel a témát. ennyi
2009. jún. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
így rögtön, hogy a barátnőd leszee?? szerintem minden esélyed elmenne,védj erőt magadon és menj oda hozzá^^ vagy ha a levélre igent mondana levélen keresztül beszélgetnétek?:C (ez nem szemétség akar lenni:() sok sikert
2009. jún. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

De romantikus! Jaaaaj :) Attól függ milyen a lány, ha kicsit vagányabb akkor semmiképp se levelezz vele, akkor inkább a szóbeli rávezetés. Ha kicsit visszafogottabb, álmodozó típus, akkor bejöhet neki. :)

Nekem bejönne.

2009. jún. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Bocsánat, kicsit rosszul tettem fel a kérdést. Ismerem, de nem akarom azt, hogy kosarat kapjak úgy, hogy azt ő is tudja. AZAZ: tudom hol lakik, levélben megkérdezem Tőle, hogy van -e barátja, ha nincs, akkor levél útján lehetne "ismerkedni", mennyire felelünk meg egymásnak. A lényege az egésznek, hogy ha van barátja, akkor nem akarok belekavarni, ha meg nincs , akkor se akarok azonnal "lemorzsolodni", utána nyilván elmondanám, hogy ki vagok, de igy megóvom magam több esetleges kellemetlenségtől. Remélem érthetően irtam le a gondolataimat. Várom a válaszokat.
2009. jún. 16. 00:00
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Miért


kell


mindig


a


divatot


követnünk?



Miért


nem


lehetünk


egyediek?

2009. jún. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Pont emiatt irtam idézőjelbe, Te jó ötletnek tartod?
2009. jún. 16. 00:11
 7/19 anonim ***** válasza:

lehetsz egyedi de ha ezért mások megszólnak és szabotálják cselekedeteid, akkor nem tudsz mit tenni, behódolsz a divatnak.

inkább meg kéne találni azt az egyensúlyt amikor te is rendben vagy magaddal és a környezeted is elfogad. nem bántásképp, de a nagyon egyedi embereket nem tűrik meg sokáig maguk mellett (féltékenységből vagy csak szimplán hülyének nézik). off

a kérdezőnek: ez teljesen a csaj személyiségétől függ, ha van mód rá legalább ennek járj utána, mert ha mondjuk egy kis diszkós cica, akkor délután már a fél suli ezen röhögne.

ha csendesebb, zárkózottabb, akkor tiéd a pálya :)

2009. jún. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Discos cicákkal nem foglalkozom.
2009. jún. 16. 00:21
 9/19 anonim ***** válasza:

Hát figyelj nekem osztálytársaim néhány belém van zúgva.

Az egyik emberke írt egy levelet mellé egy csokival szerintem tök vicces volt,de nem jön be jobban szeretem ha valaki oda jön hozzám mond valami vicceset utána hülyülésből megkérdezi na akkormegyünk moziba?vagy ilyesmi és megyünk és kész.Nekem nem jön be az ilyen leves dolog,de é nnem is vagyok az a romantikus tipus uncsitesóm szerintem elolvadna a levéltől,de ő olyan hogy szereti az ilyen romantikus dolgokat.Szóval ha ismered a lányt akkor tudod,hogy milyen "típusú" dolgokat szeret.Inkább beszélj vele egy kicsit majd ha úgy érzed akkor jöhet a levél.

2009. jún. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Igen, teljesen egyéntől függ.

Én vagyok,


aki


így


írt.

Azt azért ne felejtsük el, h egy levélben bármit lehet írni, és bárhogyan. Nincs megkötve a kezed. Egy levél lehet vicces, lehet izgalmas, lehet komoly, lehet őszinte, lehet mindez egyszerre.

Beleírhatsz egy titkos randit is, h "itt várlak a ...-nál pontban ekkor, légy .... ruhában, mert hegyet mászunk", vagy akármi.

De ahhoz, h ezt, vagy hasonlót meg tudj tenni, mindenképp beszélned kell vele, pontosabban beszélgetni. Kicsit jobban megismerni.

Hajrá.

2009. jún. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!