Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi az a kérdés, vagy mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a kérdés, vagy mint mondtok a csajnak, hogy azután járni kezdtek?

Figyelt kérdés

Hogy kell kihozni, hogy elinduljon a kapcsolat.

Tegyük fel, már ismerjük egymást régóta, ergo ne új személyt kell meghódítani.



2012. ápr. 1. 19:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
49%
randi -> 2. randi -> virág a kézben: lenne kedved velem járni?
2012. ápr. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%

"Amiről eddig beszéltem, az a múltam volt... Szeretném, ha Te pedig a jövőm lennél. Mi a véleményed erről?"


Például. De élőben inkább eldadognám. :Đ

2012. ápr. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

nálunk az volt, hogy randizgattunk, aztán amikor jól alakultak a dolgok, úgy mutattuk be egymást mint barát és barátnő, és aztán megbeszéltük, hogy honnantól számítjuk

nekem jó volt ez, neki is

2012. ápr. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

tehát járás előtt randi kell hogy legyen, igy hogy huppsz járunk, nincs?

Értem ezlatatt, ismerjük egymást, de valami kérdéssel (amire kiváncsi vagyok) felteszem, és arra mond igen, járunk.

2012. ápr. 1. 19:30
 5/17 anonim ***** válasza:
ha lett is volna ilyen kérdés randizás előtt, akkor is azt mondtam volna, hogy bocs, de én ennyiből nem tudom, legyen pár randi, hogy lássuk milyen, és akkor eldöntjük
2012. ápr. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%
"Metált bírod?"
2012. ápr. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
63%

1) Ki az a lúzer, aki megkérdezi a lánytól, hogy "Járunk?"? xDDDDDDDDD

2) Ki az a naiv kislány, aki örül egy ilyen debil kérdésnek? :DDDDDDDDDD

2012. ápr. 2. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Egy 14-15 éves megkérdezi. Tudom xD Tőlem is megkérdezték anno. Aranyos vagy kedves kérdező, de picit talán még fiatal :)
2012. ápr. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
50%
Meg kell csókolni, a legtöbb csaj a csóktól számítja a járást. ki az a hülye ki kérdezgeti hogy járunk e. Max akkor ha csók volt és a csaj másnak azt mondja hogy nem jár veled. Na ekkor rá lehet kérdezni hogy akkor mi is van. De ép eszéeknél a csók=járás.
2012. ápr. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

02:22-es


Érdekes, tőlem is megkérdezte a párom, hogy járnék-e vele, és egyáltalán nem lúzer, sőőőőt!!!! Ja, és nem vagyunk tinik sem. Az már más kérdés, hogy tök egyértelmű volt akkor már, hogy járunk, amikor megkérdezte, de nagyon kedves volt tőle.

2012. ápr. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!